SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA I DORADZIMY OPTYMALNE ROZWIĄZANIA! 618 400 300

O Firmie

Zaczęliśmy w 2006.
Jako studio detailingowe Autoklinika działamy od 2012.

Przez nasze ręce przeszły setki, jeśli nie tysiące, samochodów. Zanim powołaliśmy własną markę, podróżowaliśmy po Europie szkoląc się i szlifując umiejętności pod okiem najlepszych w branży. W tym czasie pracowaliśmy dla wielu klientów, między innymi dla tak renomowanych jak BMW Menton czy Mercedes-Benz Niederlassung.

Autoklinika powstała w momencie, gdy mogliśmy uczciwie powiedzieć sobie, że sami potrafimy zagwarantować najwyższy możliwy poziom usług. Poziom, który przez wiele lat pracy podziwialiśmy u naszych nauczycieli i do którego dążyliśmy.

Pracujemy na tym, najwyższym możliwym poziomie
ze 100% powtarzalnością.

Nie jesteśmy jednymi z wielu. Poza dużym doświadczeniem i perfekcyjnym warsztatem, różni nas podejście. Do Klientów i do ich samochodów.

Każde auto to inna historia.
To inne wyzwania i oczekiwania.

Motorem działania pozostaje pasja. Po prostu ciągle czujemy dreszczyk emocji, gdy możemy zmierzyć się z nowym autem.

I nieustannie mamy satysfakcję, gdy widzimy reakcję Klienta na efekt naszej pracy.

W Autoklinice jesteś u siebie.

Podczas gdy my intensywnie pracujemy nad Twoim autem, Ty możesz swobodnie pracować lub odpoczywać w naszej komfortowej poczekalni. Wyposażona jest ona w sieć WIFI. Napijesz się tam także pysznej kawy, a jeśli – tak jak my – uwielbiasz motoryzację, to z pewnością znajdziesz pasjonatów do wspólnej dyskusji.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ I UMÓW WIZYTĘ ABY PRZEKONAĆ SIĘ JAKIE EFEKTY DAJE POŁĄCZENIE ZAMIŁOWANIA DO DETAILINGU I DBAŁOŚCI O TWOJĄ SATYSFAKCJĘ !