SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA I DORADZIMY OPTYMALNE ROZWIĄZANIA! 618 400 300

ASTON MARTIN DB9 VOLANTE

OPIS REALIZACJI:

Aston Martin DB9 Volante to piękne sportowe auto, które trafiło do nas w celu przywrócenia doskonałego wyglądu i zabezpieczenia powłoką ceramiczną.

Powód: klient kupił Astona, który potrzebował szeregu działań mających na celu przywrócić utracony blask i naprawić wybrane elementy auta.

Pracę nad poprawą wyglądu DB9 rozpoczęliśmy od wieloetapowego mycia detailingowego, które pozbawiło lakier plam, wtrąceń metalicznych oraz wszelkich zabrudzeń. Ponieważ wersja Volante to kabriolet przeprowadziliśmy mycie oraz konserwację składanego dachu, który jest szczególnie narażony na niszczenie. Skórzana tapicerka Astona wymagała czyszczenia oraz konserwacji, a dodatkowo korzystając z technik Smart Repair zabarwiliśmy fotele. Dbając o szczegóły zajęliśmy się również barwieniem plastików, które zużyły się przez lata eksploatacji. Tak przygotowany DB9 był gotowy do korekty lakieru, która nadała karoserii należyty połysk i głębie koloru. Końcowy etap prac to zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną Ceramic Pro, żeby chronić lakier i utrzymać piękny wygląd. Nasza praca spełniła wymagania klienta, który stwierdził krótko: „DB9 odzyskał blask!”.

WYKONANE ZABIEGI:

1. Mycie detailingowe pojazdu.

2. Czyszczenie i konserwacja wnętrza.

3. Czyszczenie i konserwacja dachu.

4. Barwienie foteli skórzanych.

5. Barwienie plastików wewnętrznych.

6. Oklejenie pojazdu przed polerowaniem.

7. Wieloetapowa korekta lakieru.

8. Usunięcie zabezpieczeń i pozostałości po paście polerskiej.

9. Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną Ceramic Pro.

10. Przygotowanie pojazdu do wydania właścicielowi.