SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA I DORADZIMY OPTYMALNE ROZWIĄZANIA! 618 400 300

AUDI A8

OPIS REALIZACJI:

Model A8 to doskonale znana limuzyna marki Audi, która gwarantuje kierowcy wysoki komfort jazdy oraz majestatyczny wygląd.

Powód: nasz klient zwrócił się do nas o pomoc, w celu odświeżenia wyglądu auta oraz zabezpieczenia lakieru przed dalszymi uszkodzeniami ceramiczną powłoką ochronną.

Naszą realizację rozpoczęliśmy od mycia detailingowego, które obejmuje wieloetapowe prace i prowadzi do przywrócenia idealnego wyglądu limuzyny. Usunęliśmy więc smołę, ślady po owadach, lotną rdzę oraz przygotowaliśmy karoserię do prac polerskich. Ponadto przeprowadziliśmy kompleksowe czyszczenie wraz z praniem wnętrza i konserwacją tapicerki skórzanej. Następnie przystąpiliśmy do prac polerskich, w celu usunięcia rys, hologramów i innych niedoskonałości lakieru. Dopiero tak przygotowane Audi zostało zabezpieczone najtwardszą z dostępnych powłok ochronnych, czyli Ceramic Pro 9H Strong. Ekskluzywne A8 po zakończeniu naszych prac prezentuje się doskonale, odzyskało utracony blask i jest gotowe na dalszą eksploatację. Słowa uznania właściciela, podczas odbioru Audi, stanowią dla nas najlepszą recenzję naszej pracy.

WYKONANE ZABIEGI:

1. Mycie detailingowe pojazdu.

2. Mycie komory silnika.

3. Czyszczenie i konserwacja wnętrza.

4. Oklejenie i zabezpieczenie elementów pojazdu.

5. Polerowanie powierzchni lakieru.

6. Usunięcie zabezpieczeń.

7. Powtórne mycie z użyciem środków z naturalnym PH oraz sprzątanie końcowe.

8. Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną Ceramic Pro 9H Strong

9. Przygotowanie pojazdu do wydania właścicielowi.