SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA I DORADZIMY OPTYMALNE ROZWIĄZANIA! 618 400 300

AUDI Q7

OPIS REALIZACJI:

Audi Q7 to potężny crossover SUV, który łączy w sobie terenowe zacięcie wraz z komfortem użytkowania charakterystycznym dla aut luksusowych.

Powód: nasz klient zdecydował się na zabezpieczenie lakieru, felg, szyb, tapicerki skórzanej oraz elementów plastikowych nanocząsteczkową powłoką ceramiczną Ceramic Pro.

Audi trafiło do nas zaledwie 2 tygodnie od momentu zakupu, w najdroższej z możliwych wersji wyposażenia. Prace rozpoczęliśmy od mycia detailingowego, wykonując kolejne czynności zgodnie z ustalonym przez nas programem. Ściąganie kół do mycia, czyszczenie nadkoli, pielęgnacja komory silnika i wiele innych działań polepszyło wygląd Q7. Ponadto przeprowadzony detailing wnętrza sprawił, że podróżowanie tym autem będzie jeszcze przyjemniejsze. Przed przystąpieniem do zabezpieczania pakietem ceramicznej ochrony, rozpoczęliśmy proces polerowania lakieru. Fabrycznie nowe auta również posiadają liczne niedoskonałości, których się pozbyliśmy. Po tym etapie zajęliśmy się aplikacją pakietu powłok Ceramic Pro, wszędzie tam gdzie życzył sobie właściciel. Nasz dumny klient z niecierpliwością oczekiwał odbioru swojego Audi. Gdy zobaczył lśniące Q7 potwierdził, że warto było skorzystać z naszych usług.

WYKONANE ZABIEGI:

1. Mycie detailingowe pojazdu.

2. Mycie komory silnika.

3. Czyszczenie wnętrza.

4. Oklejenie i zabezpieczenie elementów pojazdu.

5. Polerowanie powierzchni lakieru.

6. Usunięcie zabezpieczeń.

7. Powtórne mycie z użyciem środków z naturalnym PH oraz sprzątanie końcowe.

8. Zabezpieczenie lakieru, felg, szyb, plastików oraz tapicerki skórzanej przy pomocy Ceramic Pro

9. Przygotowanie pojazdu do wydania właścicielowi.