>

Dział sprzedaży

AUDI RS3

Dział sprzedaży

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas usługach?

Wybrane usługi:

  • Mycie detailingowe
  • Powłoka ceramiczna

Powłoka elastomerowa

Nadaje połysku i chroni lakier

Przygotowanie jest najważniejsze

Powłoka elastomerowa to rozwiązanie, które ochroni lakier Twojego samochodu przez nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi, niewłaściwą chemią do mycia samochodu.

Powłoka ceramiczna, grafenowa czy jak w tym przypadku elastomerowa uwydatnia efekt głębi koloru, chroni i nadaje hydrofobowość. Jeśli chcesz aby Twój samochód błyszczał się, a lakier był bezpieczny to jest to produkt dla Ciebie.

Dokładność to nasza cecha

Ponad dekada doświadczenia w auto detailingu.

AUDI RS3 było na ekspresowej wizycie aplikacji powłoki elastomerowej.

Klient prosto z salonu podjechał do nas aby samochód wyglądał jeszcze lepiej.

Powłoka elastomerowa wydobyła kolor lakieru - teraz samochód lśni.

Proces, który zawiera w sobie takie etapy, jak mycie ościeży, usuwanie owadów, mycie silnika, felg, pozbywanie się smoły z auta, usuwanie lotnej rdzy, czy też proces dekontaminacji lakieru. Wszystkie czynności są wykonywanie na mokrym stanowisku, a zwieńczeniem jest gruntowne wysuszenie całego pojazdu.

Aplikacja powłoki elastomerowej od LUMINUS, to ochrona lakieru na 5 lat

Zwieńczenie kilkudniowej pracy. Aby dopełnić idealnie zabezpieczenie karoserii zostaje nam posprzątanie wnętrza. Na tym etapie odbywa się gruntowne odkurzanie, czyszczenie i konserwacja plastików, wyczyszczenie dekorów oraz dokładne umycie szyb z dwóch stron.

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja