SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA I DORADZIMY OPTYMALNE ROZWIĄZANIA! 618 400 300

MASERATI GRANTURISMO S

OPIS REALIZACJI:

Maserati GranTurismo S to piękne i piekielnie szybkie auto, które swoją obecnością wzbudza powszechny zachwyt. Podjęliśmy się kompleksowej pielęgnacji tego supersamochodu, który na pierwszy rzut oka prezentował się imponująco.

Powód: Właściciel Maserati był zadowolony z prezencji auta, jednak szukał sposobu na zwiększenie jego walorów estetycznych.

Prace przy GranTurismo S rozpoczęliśmy od mycia detailingowego , które pozbawiło cały pojazd wszelkich zanieczyszczeń. W takim aucie nie mogliśmy pominąć także mycia i konserwacji potężnego silnika. Aluminiowe felgi przeszły renowację , natomiast zaciski hamulcowe zostały dokładnie oczyszczone. Na tym etapie przeszliśmy do działań skoncentrowanych na wnętrzu Maserati. Zajęliśmy się praniem podsufitki, elementów materiałowych, podłogi oraz dywaników. Ponadto skórzana tapicerka została wyczyszczona oraz zakonserwowana przed dalszą eksploatacją. Efekt jaki uzyskaliśmy przebija salonowy wygląd auta. Całość działań związanych z wnętrzem zakończyło ozonowanie, dzięki któremu zdezynfekowaliśmy je i pozbyliśmy się nieświeżych zapachów. W międzyczasie nasi technicy przeprowadzili dokładną inspekcję karoserii GranTurismo S. Zgodnie z przypuszczeniami Maserati posiadało liczne zarysowania oraz hologramy na czarnym lakierze. Przeprowadziliśmy więc wieloetapową renowację lakieru oraz lamp, która doprowadziła do usunięcia defektów i nadała pożądany połysk. Pozostało jedynie nałożyć woski syntetyczne oraz naturalne i GranTurismo S było gotowe, żeby dalej budzić podziw na drogach. Wygląd tego supersamochodu po opuszczenia naszego studia, przerósł oczekiwania samego właściciela.

WYKONANE ZABIEGI:

1. Mycie detailingowe pojazdu.

2. Mycie komory silnika.

3. Pranie i konserwacja wnętrza (tapicerka materiałowa i skórzana).

4. Usunięcie wgnieceń parkingowych.

5. Renowacja felg aluminiowych.

6. Oklejenie i zabezpieczenie elementów pojazdu.

7. Pełna(wieloetapowa) korekta lakieru i lamp.

8. Usunięcie zabezpieczeń.

9. Powtórne mycie z użyciem środków z naturalnym PH oraz sprzątanie końcowe.

10. Ozonowanie wnętrza.

11. Nałożenie na całą karoserię wosków syntetycznych i naturalnych.

12. Przygotowanie pojazdu do wydania właścicielowi.