>

Sylwester Polakiewicz

Twój Osobisty Doradca

Szkolenia Smart Repair

Sylwester Polakiewicz

Twój Osobisty Doradca

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Szkolenie z naprawy tapicerki

Jednodniowe szkolenie, w trakcie którego uczymy naprawy wszystkich typów uszkodzeń tapicerki. Po krótkiej części teoretycznej, gdzie omawiamy różne rodzaje skór, przechodzimy do praktyki, czyli prawdziwej pracy warsztatowej.

Zaznajamiamy z technikami naprawy uszkodzeń i barwienia punktowego w przypadku tapicerek skórzanych. Uczymy maskowania uszkodzeń w przypadku tapicerek welurowych, materiałowych i z alcantry.

Każdemu uczestnikowi poświęcane jest tyle czasu i uwagi, by mógł nabrać wprawy, stosując określone techniki. Absolwent kursu posiada wszystkie umiejętności i wszelką wiedzę, które są konieczne do wykonywania samodzielnej pracy. Dowiedz się więcej...

Szkolenie z naprawy elementów plastikowych i winylu

Kilkugodzinne szkolenie z naprawy elementów plastikowych i winylu

W trakcie szkolenia uczymy technik naprawy, odtwarzania struktury i barwienia porysowanych, popękanych oraz w inny sposób uszkodzonych, elementów z plastiku lub winylu.

Absolwent kursu posiada wszystkie umiejętności i wszelką wiedzę, które są konieczne do wykonywania samodzielnej pracy. Dowiedz się więcej...

Szkolenie z naprawy szyb

Kilkugodzinne szkolenie, w trakcie którego uczymy technik naprawy różnego rodzaju odprysków, pęknięć i „pajączków” na szybach.

Pokazujemy jak rozpoznawać uszkodzenia kwalifikujące się do tego typu napraw. Największy nacisk kładziemy na część praktyczną, w trakcie której uczestnik poznaje techniki naprawcze – przede wszystkim nawiercanie i zalewanie uszkodzeń polimerem.

Absolwent kursu posiada wszystkie umiejętności i wszelką wiedzę, które są konieczne do wykonywania samodzielnej pracy. Dowiedz się więcej...

Szkolenie z renowacji kloszy lamp

Kilkugodzinne szkolenie, w trakcie którego uczymy techniki renowacji lamp samochodowych (przygotowanie powierzchni, usuwanie rys i zmatowień) oraz techniki odtwarzania powłoki ochronnej na lampie.

Największy nacisk kładziemy na część praktyczną. Dowiedz się więcej...

Absolwent kursu posiada wszystkie umiejętności i wszelką wiedzę, które są konieczne do wykonywania samodzielnej pracy.