SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA I DORADZIMY OPTYMALNE ROZWIĄZANIA! 618 400 300

Szkolenia Smart Repair

Wybierz poniżej interesujące Cię szkolenie z grupy Smart Repair:

Jednodniowe szkolenie, w trakcie którego uczymy naprawy wszystkich typów uszkodzeń tapicerki. Po krótkiej części teoretycznej, gdzie omawiamy różne rodzaje skór, przechodzimy do praktyki, czyli prawdziwej pracy warsztatowej. Zaznajamiamy z technikami naprawy uszkodzeń i barwienia punktowego w przypadku tapicerek skórzanych. Uczymy maskowania uszkodzeń w przypadku tapicerek welurowych, materiałowych i z alcantry. Każdemu uczestnikowi poświęcane jest tyle czasu i uwagi, by mógł nabrać wprawy, stosując określone techniki. Absolwent kursu posiada wszystkie umiejętności i wszelką wiedzę, które są konieczne do wykonywania samodzielnej pracy.

Kilkugodzinne szkolenie, w trakcie którego uczymy technik naprawy, odtwarzania struktury i barwienia porysowanych, popękanych oraz w inny sposób uszkodzonych, elementów z plastiku lub winylu. Absolwent kursu posiada wszystkie umiejętności i wszelką wiedzę, które są konieczne do wykonywania samodzielnej pracy.

Kilkugodzinne szkolenie, w trakcie którego uczymy technik naprawy różnego rodzaju odprysków, pęknięć i „pajączków” na szybach. Pokazujemy jak rozpoznawać uszkodzenia kwalifikujące się do tego typu napraw. Największy nacisk kładziemy na część praktyczną, w trakcie której uczestnik poznaje techniki naprawcze – przede wszystkim nawiercanie i zalewanie uszkodzeń polimerem. Absolwent kursu posiada wszystkie umiejętności i wszelką wiedzę, które są konieczne do wykonywania samodzielnej pracy.

Kilkugodzinne szkolenie, w trakcie którego uczymy techniki renowacji lamp samochodowych (przygotowanie powierzchni, usuwanie rys i zmatowień) oraz techniki odtwarzania powłoki ochronnej na lampie. Największy nacisk kładziemy na część praktyczną. Absolwent kursu posiada wszystkie umiejętności i wszelką wiedzę, które są konieczne do wykonywania samodzielnej pracy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA I DORADZIMY OPTYMALNE ROZWIĄZANIA!