Szkolenie Auto DetailingCzas trwania szkolenia – 3 dni


Zajęcia teoretyczne


Zajęcia praktyczne

Szkolenie Auto Detailing ma na celu nauczyć kursanta wszystkich usług wchodzących w skład tego wieloetapowego procesu. Nasz trzydniowy kurs sprawi, że poznasz tajniki odświeżania, pielęgnacji i konserwacji elementów zewnętrznych oraz wewnętrznych pojazdu. Skupiamy się na praktycznych aspektach i pracy warsztatowej, całość uzupełniając o niezbędną wiedzę teoretyczną. Wybierając szkolenie Auto Detailing nauczysz się myć detailingowo pojazd z użyciem specjalistycznych kosmetyków samochodowych. Dowiesz się jak należy usuwać trudne zabrudzenia, przeprowadzać glinkowanie lakieru i bezpiecznie pielęgnować pojazd. Drugiego dnia nauczymy Cię, w jaki sposób przeprowadza się korektę lakieru. Pokażemy sposoby zabezpieczania elementów, pomiar grubości powłoki i inne czynności niezbędne do przeprowadzenia usługi. Poznasz zasady polerowania maszynowego i rozpoczniesz samodzielną pracę pod okiem wykwalifikowanego trenera. Następnie zajmiemy się zabezpieczaniem pojazdu przy pomocy wosków i powłok. Ostatniego dnia szkolenia przejdziemy do detailingu wnętrza samochodu. Nauczysz się prawidłowo i efektywnie prać wszystkie elementy wewnętrzne oraz czyścić tworzywa sztuczne. Pokażemy jak odkurzać wnętrze, a także przedmuchiwać szczeliny i otwory wentylacyjne, całość kończąc ozonowaniem. Wszystkie usługi, które Tobie przedstawimy wykonujemy z powodzeniem w naszym studio detalingowym. Jesteśmy praktykami zawodu, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Skorzystaj z naszej wiedzy, żeby zdobyć umiejętności charakteryzujące szanowanych detailerów. Podczas szkolenia nasz trener pozostaje do Twojej dyspozycji, kontroluje jakość prac i służy radą. W celu utrwalenia wiedzy otrzymasz od nas autorski podręcznik technika Car Detailingu. Wybierz szkolenie Auto Detailing, żeby poznać tajniki pracy detailera i uczyć się od najlepszych!


3 dni wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej

Cztery noclegi

Ciepły posiłek każdego dnia

Instrukcje i materiały

Jeden wieczór spędzamy na spotkaniu integracyjnym

Certyfikat na koniec szkolenia

Sprawdź harmonogram szkoleń na rok 2017:

Styczeń 16-18,
Luty 22-24,
Marzec 13-15,
Kwieceń 03-05,
Maj 23-25,
Czerwiec 19-21,
Lipiec 10-12,
Sierpień 02-04,
Wrzesień 06-08,
Październik 09-11,
Listopad 07-09,
Grudzień 04-06.


Wszystkim uczestnikom szkoleń dajemy możliwość zakupu specjalistycznego sprzętu oraz preparatów po preferencyjnych cenach.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 794 115 115 lub za pomocą poniższego formularza kontaktowego.