>

Dział handlowy

SZKOLENIE DLA PRACOWNIKÓW MYJNI

Dział handlowy

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Informacje o szkoleniu

Ciepły posiłek

Zajęcia teoretyczne

Zajęcia praktyczne

Czas trwania szkolenia – 1 dzień

Instrukcje i materiały

Certyfikat na koniec szkolenia

Szkolenie dla pracowników myjni przeznaczone jest dla osób zajmujących się profesjonalnie bieżącą kosmetyką samochodową. Pielęgnacja pojazdów wymaga zdobycia wiedzy oraz umiejętności praktycznych w celu uniknięcia powstawania uszkodzeń podczas pracy.

Miękkie lakiery podatne na zarysowania oraz wrażliwe elementy plastikowe auta wymagają odpowiedniej techniki pracy. Szkolenie dla pracowników myjni rozpoczynamy od krótkiego wstępu teoretycznego po którym przechodzimy do mycia i sprzątania samochodu.

Wszystkie czynności wykonuje kursant pod czujnym okiem trenera, który zwraca uwagę na jakość wykonania oraz istotne elementy pracy. Mycie auta wykonujemy używając odpowiednich kosmetyków samochodowych oraz akcesoriów.

Dowiesz się jak przygotować pojazd oraz na co zwrócić szczególną uwagę podczas pielęgnacji karoserii. Nauczysz się pracować w odpowiednim tempie, stosując dedykowane techniki bez ryzyka uszkodzenia lakieru.

Przedstawimy wszystkie elementy pojazdu, które należy wyczyścić podczas bieżącej kosmetyki samochodu. Pokażemy jak należy przeprowadzić sprzątanie wnętrza wraz z odkurzaniem i pielęgnacją tworzyw sztucznych.

Korzystając z wiedzy wykwalifikowanego trenera, masz okazję dowiedzieć się wszystkiego na temat bieżącej kosmetyki pojazdów. Szkolnie dla pracowników myjni przeprowadzamy w naszym studio detailingowym, dzięki czemu masz możliwość pracy z najlepszym sprzętem oraz preparatami.

Jako detailerzy zwracamy ogromną uwagę na szczegóły naszej pracy, dokładnie kontrolujemy jakość wykonania i prawidłowość użytych technik. Absolwent tego kursu jest w pełni przygotowany do bezpiecznego i efektywnego mycia pojazdów. Wybierz szkolenie dla pracowników myjni, żeby zdobyć praktyczne umiejętności przeprowadzania bieżącej kosmetyki samochodowej!

Harmonogram szkolenia

Wypełniając formularz otrzymasz informacje na temat szkolenia