SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA I DORADZIMY OPTYMALNE ROZWIĄZANIA! 618 400 300

Szkolenie dla pracowników MyjniCzas trwania szkolenia – 1 dzień


Zajęcia teoretyczne


Zajęcia praktyczne

Szkolenie dla pracowników myjni przeznaczone jest dla osób zajmujących się profesjonalnie bieżącą kosmetyką samochodową. Pielęgnacja pojazdów wymaga zdobycia wiedzy oraz umiejętności praktycznych w celu uniknięcia powstawania uszkodzeń podczas pracy. Miękkie lakiery podatne na zarysowania oraz wrażliwe elementy plastikowe auta wymagają odpowiedniej techniki pracy. Szkolenie dla pracowników myjni rozpoczynamy od krótkiego wstępu teoretycznego po którym przechodzimy do mycia i sprzątania samochodu. Wszystkie czynności wykonuje kursant pod czujnym okiem trenera, który zwraca uwagę na jakość wykonania oraz istotne elementy pracy. Mycie auta wykonujemy używając odpowiednich kosmetyków samochodowych oraz akcesoriów. Dowiesz się jak przygotować pojazd oraz na co zwrócić szczególną uwagę podczas pielęgnacji karoserii. Nauczysz się pracować w odpowiednim tempie, stosując dedykowane techniki bez ryzyka uszkodzenia lakieru. Przedstawimy wszystkie elementy pojazdu, które należy wyczyścić podczas bieżącej kosmetyki samochodu. Pokażemy jak należy przeprowadzić sprzątanie wnętrza wraz z odkurzaniem i pielęgnacją tworzyw sztucznych. Korzystając z wiedzy wykwalifikowanego trenera, masz okazję dowiedzieć się wszystkiego na temat bieżącej kosmetyki pojazdów. Szkolnie dla pracowników myjni przeprowadzamy w naszym studio detailingowym, dzięki czemu masz możliwość pracy z najlepszym sprzętem oraz preparatami. Jako detailerzy zwracamy ogromną uwagę na szczegóły naszej pracy, dokładnie kontrolujemy jakość wykonania i prawidłowość użytych technik. Absolwent tego kursu jest w pełni przygotowany do bezpiecznego i efektywnego mycia pojazdów. Wybierz szkolenie dla pracowników myjni, żeby zdobyć praktyczne umiejętności przeprowadzania bieżącej kosmetyki samochodowej!


Jeden dzień intensywnego kursu

Ciepły posiłek

Instrukcje i materiały

Certyfikat na koniec szkolenia

Wszystkim uczestnikom szkoleń dajemy możliwość zakupu specjalistycznego sprzętu oraz preparatów po preferencyjnych cenach.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 794 115 115 lub za pomocą poniższego formularza kontaktowego.