>

Dział handlowy

Ceramiczne powłoki ochronne

Dział handlowy

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Aplikacja powłok ochronnych – ceramika samochodowa

Codzienna eksploatacja, promieniowanie UV, środki chemiczne, sól drogowa - to tylko niektóre czynniki zewnętrzne, na które narażona jest karoseria Twojego auta.

Ucierpi na tym oczywiście lakier, który jest odpowiedzialny za nadawanie jej atrakcyjnego wyglądu. Proces ten hamuje nałożenie ceramicznej powłoki ochronnej.

Nie tylko zabezpieczy ona powierzchnię karoserii, ale także nada jej piękny szklisty wygląd, a kolor samochodu nabierze niespotykanej głębi.

Ceramika na auto – ochrona karoserii na lata

Nakładanie powłoki ceramicznej zawsze odbywa się po skonsultowaniu z kierowcą jego preferencji. Wspólnie podejmujemy decyzję, co będzie najlepsze dla użytkowanego przez niego auta. Masz więc kilka możliwości w zakresie rodzaju ceramicznych powłok ochronnych i czasu trwania ochrony:
Powłoka roczna

Najtańsza i najszybsza opcja zabezpieczenia Twojego samochodu. Nie zwlekaj i poznaj korzyści, jakie niesie za sobą pokrycie auta powłoką ceramiczną.

Powłoka 3-letnia

Najpopularniejsza i optymalna opcja, jaką wybierają nasi Klienci. Ciesz się nieskazitelnym lakierem aż przez trzy lata!

Powłoka 5-letnia

Ochrona powierzchni i spokój na długie lata. Opcja stworzona dla najbardziej wymagających i zdecydowanych Klientów.

Ceramika na auto – powłoka LUMINUS

W Autoklinice korzystamy z rozwiązań od producentów, którzy stale rozwijają się w dziedzinie auto detailingu.

Nowa generacja powłok zabezpieczających pojazdy!

Innowacyjne powłoki samoregeneracyjne i grafenowe stanowią prekursorski wymiar ochrony lakieru.

Poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań względem tradycyjnych powłok ceramicznych unikniemy powstawania water spotów, zmaksymalizujemy hydrofobowość i głębię koloru, a co najważniejsze otrzymamy efekt samonaprawiania.

Innowacyjna powłoka ceramiczna z dodatkiem nanocząsteczek grafenu do lakierów samochodowych. Produkt w czasie utwardzania tworzy powłokę ceramiczną z wbudowanym grafenem, osiągając ekstremalnie wysoką twardość i wyjątkową odporność na chemikalia z efektem antystatycznym i wysokimi właściwościami hydrofobowymi. Dzięki zastosowanej technologii, która łączy trwałość z elastycznością powłoka jest odporna na pękanie i pęcznieje wraz z karoserią podczas upalnych dni. Doskonałe właściwości powłoki są praktycznie trwałe i nie znikają z czasem.

 

Aplikacja powłok ochronnych na szyby

Karoseria to niejedyny element auta, na który stosujemy aplikację powłok ochronnych. Ceramika samochodowa może być nakładana również na szyby. Aplikacja powłoki ceramicznej na przednią szybę znacznie wpływa na bezpieczeństwo podczas podróżowania.

Po aplikacji powłoki ceramicznej na szybie nie osadzają się kropelki wody, dzięki czemu widoczność drogi jest dużo większa. Ceramika samochodowa ułatwia również użytkowanie samochodu w sezonie zimowym. Łatwo i szybko pozbędziesz się lodu osadzającego się na szybie w czasie nasilonych mrozów.

Produkt LS GLASS przeznaczony do powierzchni szklanych. Aplikacja powłoki ceramicznej sprawia, że szyby są bardziej przejrzyste i znacznie czystsze przez długi czas. Efekt utrzymuje się nawet do 12 miesięcy.

Ceramiczne powłoki ochronne na tapicerkę

W zależności od rodzaju tapicerki dobierzemy odpowiednią powłokę ochronną, która nada jej miękkości, świeżości i ułatwi mycie przez długi czas.

Powłoka ceramiczna zaaplikowana na tapicerkę zapewni jej ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, a Ty z łatwością ją wyczyścisz - ceramika samochodowa posiada właściwości odpychające brud. Nakładane przez nas ceramiczne powłoki ochronne zmniejszają ryzyko zalania tapicerki cieczami.

Ponadto odbarwienia agresywną chemią odzieżową czy płowieniem na skutek oddziaływania promieniu UV. W Autoklinice do zabezpieczenia tapicerek skórzanych używamy produktu LUMINUS LS Leather

Tapicerka skórzana

  • Dzięki powłoce ceramicznej skóra w Twoim aucie zachowa świeżość przez długie lata. Czyszczenie oraz pielęgnacja staną się znacząco łatwiejsze, ponieważ brud nie będzie wnikał w strukturę skóry.

Tapicerka materiałowa

  • Aplikacja powłoki na tapicerkę materiałową zapewni jej świetną kondycję na długi czas. Stanie się ona odporna na promieniowanie UV oraz brud. Zostanie zachowana głębia koloru i świeżość.

Ceramika na auto – felgi

Felgi to element najbardziej narażony na wpływ agresywnej chemii, opiłków z hamulców oraz soli drogowej.

Dzięki powłoce ceramicznej przywieranie brudu zostanie ograniczone. Czyszczenie felg stanie się znacznie szybsze i prostsze. Dzięki zastosowanej ochronie felgi w samochodzie zachowają nieskazitelny wygląd przez długi czas.

Nakładanie powłoki ceramicznej na winyle i gumy

Powłoka ceramiczna zapewni impregnację i zwiększy hydrofobowość dachu w autach typu cabrio.

Elementom wykonanym z gumy przywróci połysk i zapewni ochronę przed płowieniem i oddziaływaniem czynników atmosferycznych i promieniowania UV. Nowoczesna technologia powłoki ceramicznej LS Trim ochroni winyle i gumy przed wszelkimi warunkami pogodowymi.

Deszcze, śnieg, ulewy, czy rażące promienie słońca nie będą już stanowić zagrożenia. Zabezpieczone elementy gumowe będą łatwiejsze do czyszczenia i odporne na stosowane do tego agresywną chemię. Zyskają nowy wygląd tak jak całe auto.

Pakiety na każdą kieszeń

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy szereg pakietów odpowiadających ich potrzebom i wymaganiom.

Wybierz interesujący Cię pakiet i skorzystaj z naszych kompleksowych usług. To Ty decydujesz, jakie usługi dla Ciebie wykonamy. Powierz auto w ręce naszych ekspertów!

Jeżeli nie wiesz, jaki pakiet będzie idealny dla Twojego auta - skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci na każdym etapie, a nasz doświadczony team z chęcią podzieli się swoją wiedzą i rzetelną opinią.

Pakiet Light

Pakiet obejmuje: przygotowanie lakieru, mycie detailingowe oraz nałożenie powłoki ceramicznej na szyby.

Cena od 2750PLN

Pakiet Medium

Pakiet obejmuje: przygotowanie lakieru, mycie detailingowe, nałożenie powłoki ceramicznej na szyby, lampy przednie i tylne, elementy winylowe i gumowe oraz zabezpieczenie felg w wersji light.

Cena od 3900PLN

Pakiet Medium Plus

Pakiet obejmuje: przygotowanie lakieru, mycie detailingowe, nałożenie powłoki ceramicznej na szyby, lampy przednie i tylne, elementy winylowe i gumowe, zabezpieczenie felg w wersji medium/titanium oraz impregnację tapicerki materiałowej/skórzanej.

Cena od 4900PLN

Pakiet Titanium

Pakiet obejmuje: przygotowanie lakieru, mycie detailingowe, nałożenie powłoki ceramicznej na szyby, lampy przednie i tylne, elementy winylowe i gumowe, zabezpieczenie felg w wersji medium/titanium, impregnację tapicerki materiałowej/skórzanej oraz impregnację podłogi.

Cena od 6200PLN

Pytania i odpowiedzi

Do wykonywanych przez nas usług podchodzimy profesjonalnie i na jak najwyższym poziomie. Z chęcią odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

Komfort i zadowolenie Klienta są dla nas pierwszoplanowe. Wykonywana przez nas praca jest naszą pasją, dlatego z przyjemnością podzielimy się z Tobą swoją wiedzą i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Oto najczęściej zadawane pytania do usługi Ceramiczne powłoki ochronne.

Nie, powłoki ceramiczne zabezpieczają lakier przed promieniowaniem UV, czynnikami atmosferycznymi i powstawaniem mikro rys spowodowanych docieraniem mikrofibrą.
5 lat, to okres dla warstw utwardzających lakier. Powłokę hydrofobową trzeba uzupełniać podczas konserwacji co 12 miesięcy lub 20 000 km.
Powłoka nie chroni lakieru przed uszkodzeniami mechanicznymi powstałymi na skutek zderzenia/otarcia z innymi samochodami lub przedmiotami.
Tak. Wystarczy podjechać na myjnię samoobsługową i użyć programu „spłukiwanie”. Oczywiście na samochodach z w miarę „świeżym” brudem.
Powłoka ceramiczna nie zabezpieczy przed owadami i śladami po nich. Pomoże jednak w ich usunięciu.