>

Sylwester Polakiewicz

Twój Osobisty Doradca

Sprawdź naszą kompleksową ofertę

Sylwester Polakiewicz

Twój Osobisty Doradca

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Czego szukają nasi Klienci?

Autoklinika to miejsce stworzone z myślą o estetyce, harmonii, elegancji, stylowości. Nasz przepis na sukces to suma detali i ciężkiej pracy. Wynikiem tego są niesamowite realizacje i satysfakcja Klientów.

Usługi które świadczymy są starannie dobraną mieszanką, której proporcje są idealnie wyważone, a składniki uzupełniają się w każdym calu. Znajdziemy rozwiązanie na każdy problem związany z estetyką Twojego pojazdu. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Oferowane programy można ze sobą przeplatać tak, aby każdy, w kompleksowy sposób mógł zadbać o swoje auto. Jako pionierzy w detailingu gwarantujemy wysoką jakość, a każda usługa jest wykonywane przez naszą wykwalifikowaną załogę z bogatym doświadczeniem.

Folie, które wykorzystujemy tworzą solidną warstwę ochronną dla lakieru. Ich największą zaletą są właściwości samoregenerujące oraz hydrofobowe. Folia zabezpieczająca może być zupełnie niewidoczna, lub dzięki oryginalnym efektom wizualnym sprawić, że obok Twojego auta nikt nie przejdzie obojętnie!

od 190 PLN

Dzięki naszej powłoce i właściwym nawykom dotyczącym mycia, Twój samochód dłużej będzie wyglądał, jakby wyjechał z salonu. Powłoka w znaczny sposób chroni przed zarysowaniami oraz innymi uszkodzeniami chemicznymi i fizycznymi. Zabezpieczymy lakier, tapicerkę, szyby, felgi, elementy winylowe i gumowe.

od 900 PLN

Twoje auto może zyskać zupełnie nowy wizerunek. Zmienimy jego kolor, okleimy autorską grafiką lub elementami wyciętymi na ploterze. Nadamy mu wyrazistego charakteru poprzez eliminację chromów, przyciemnienie szyb i lamp. Od Ciebie zależy, jak zrealizujesz swoje marzenia o niepowtarzalnym wyglądzie auta!

od 5100 PLN

Pokaż innym swój charakter! Sprawimy, że Twoje auto będzie niepowtarzalne - tak jak Ty! Zaufaj naszemu kreatywnemu zespołowi, a zrealizuje on Twoją wizję. Nawet najmniejsza zmiana może sprawić, że Twoje auto zyska nową tożsamość.

od 900 PLN

Dbałość o szczegóły to nasza specjalność. Doprowadzimy Twój pojazd do stanu najbliższego fabrycznemu. W auto detailingu do każdego zadania podchodzimy bezkompromisowo. Każdy etap prac dokładnie planujemy i dopasowujemy do specyfiki danego zlecenia.

od 449 PLN

Doskonale radzimy sobie z negatywnymi skutkami wiążącymi się z codziennym użytkowaniem auta. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci usunąć skutki gradobicia, wgnieceń parkingowych czy uderzeń kamyków. Usuniemy drobne wgniecenia, odpryski, przetarcia, zarysowania i ślady użytkowania. Odnowimy skórzaną tapicerkę i przywrócimy jej oryginalną świeżość.

od 150 PLN