>

Sylwester Polakiewicz

Twój Osobisty Doradca

Folie ochronne PPF

Sylwester Polakiewicz

Twój Osobisty Doradca

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Czym są folie ochronne PPF?

Folia PPF to obecnie najlepsza ochrona dla lakieru samochodowego na rynku. Oprócz odporności na uderzenia, cechuje się zdolnością do samoregeneracji, czyli gojenia się pod wpływem ciepła.

Najbardziej popularną folią PPF jest folia bezbarwna, która nadaje lakierowi głębię koloru i większą szklistość. Rozwój technologii w ostatnim czasie przyniósł nowe możliwości stylizowania auta przy pomocy folii PPF.

Na rynku pojawiły się folie nadające efekt kameleon, zamrożonego lakieru oraz piano black. Dzięki nam Twój samochód może zyskać nie tylko doskonałą ochronę, ale również niesamowity efekt przyciągający niejedno spojrzenie.

Bezkonkurencyjne zabezpieczenie

 • 1

  Skutecznie chroni przed odpryskami powstałymi na skutek zderzenia z owadami i małymi kamieniami.

 • 2

  Grubość folii przekracza 100 mikronów, co jest wystarczającą ochroną przed zarysowaniami od gałęzi i paznokci.

 • 3

  Chroni także przed uszkodzeniami parkingowymi – od otarć spowodowanych wózkami sklepowymi i nieuważnie otwieranymi drzwiami.

Trwałość i wygoda użytkowania

 • Warstwa hydrofobowa sprawi, że woda będzie gładko spływała po aucie, a utrzymanie czystej karoserii stanie się prostsze.

 • W przypadku otarć wystarczy wymienić uszkodzoną folię, a oryginalny lakier w dalszym ciągu pozostanie nieuszkodzony.

 • Samoregeneracja folii ochronnej zapewnia długi czas użytkowania i brak zarysowań przez wiele lat.

Folia PPF to wartość dodana dla Twojego samochodu

 • Po zabezpieczaniu wartość pojazdu rośnie!

 • Przy sprzedaży folia jest niewątpliwym atutem wyróżniającym auto na tle konkurencyjnych ogłoszeń, a doskonała kondycja lakieru mocno podnosi cenę samochodu.

Pakiety dopasowane do Twojego auta

Nie musisz oklejać całego samochodu! Możemy zabezpieczyć wybrane elementy, a nawet ich fragmenty, jak np. przestrzeń pod klamkami czy też próg załadunkowy.

Wyróżniamy się doskonałym rozeznaniem wśród potrzeb, jakie mają nasi Klienci. Aby w pełni im sprostać stworzyliśmy gotowe pakiety. Łączą ze sobą uzupełniające się usługi i w kompleksowy sposób pomagają zadbać o auto.

Każdy z pakietów możemy dowolnie modyfikować, więc z pewnością dobierzesz taki, który będzie odpowiedni dla Ciebie. To Ty decydujesz, a my służymy pomocą na każdym etapie prac!

Full front

Jeżeli rozwijanie wyższych prędkości na autostradach i drogach ekspresowych nie jest Ci obce, Full front jest pakietem właśnie dla Ciebie! Wystarczy jeden mały kamień, czy nawet większy owad, aby na zderzaku lub masce pojawił się odprysk lakieru. Są to momenty których nie da się uniknąć, chyba że front auta jest zabezpieczony folią. Zderzak, maska, błotniki, lusterka, część słupka, przód dachu, przestrzenie pod klamkami oraz próg załadunkowy to elementy zabezpieczane w naszym pakiecie. A co z resztą karoserii? Możesz dobrać zabezpieczenie powłoką ceramiczną utwardzającą lakier oraz powodującą dodatkową hydrofobowość.

Cena od 4200PLN

Full car

Chcesz zabezpieczyć całą karoserię? Nie ma sprawy! Nasza ekipa dołoży wszelkich starań, aby pokryć folią ochronną nawet najdrobniejszy element Twojego samochodu. W razie potrzeby będziesz mógł wymienić zniszczoną folię i nałożyć nową, unikając lakierowania. Karoseria to jednak nie wszystko. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć folią wszelkie lakierowane elementy wnętrza, a nawet monitory. To, czego folia nie jest w stanie pokryć, zostanie zabezpieczone przez nas powłoką ceramiczną. Tylko od Ciebie zależy, co dobierzesz do pakietu.

Cena od 10900PLN

Proces oklejania pojazdu

Aby aplikacja folii PPF została wykonana zgodnie ze sztuką, musimy odpowiednio przygotować powierzchnię.

Przygotowując auto zaczynamy od dokładnego mycia detailingowego. Następnym krokiem jest dokładna kontrola lakieru oraz usunięcie ewentualnych niedoskonałości.

Aplikujemy gotowe formatki wycinane na ploterze. Nie dopuszczamy żadnego cięcia na karoseriI! Po aplikacji dokładnie wygrzewamy brzegi folii, aby zlikwidować ryzyko odklejania się jej przy myciu. Twoje auto jest bezpieczne w naszych rękach!

Proces angażujący wiele umiejętności naszego zespołu. Złożoność mycia sprawia że proces jest długotrwały i bezpieczny dla lakieru, a efektem pracy jest nieskazitelnie czysty lakier, który będzie widoczny pod folią.

Wnikliwa kontrola karoserii to klucz do sukcesu, bo jeżeli zabezpieczyć to tylko starannie przygotowaną do tego powłokę lakierniczą. Nie przeoczymy nawet najmniejszego ziarnka piasku!

Wycięcie folii do odpowiedniego modelu jest sporym ułatwieniem, a aplikacja przygotowanych wcześniej form minimalizuje ryzyko niepowodzenia do zera. Każdy element wycinamy na ploterze z dala od karoserii Twojego samochodu.

Doświadczenie, precyzja i opanowanie to podstawowe czynniki potrzebne do doskonałej aplikacji folii. Nasza ekipa posiada właśnie te atuty, więc pewnym jest to, że Twoje auto jest w rękach prawdziwych profesjonalistów.

Miejsca najbardziej narażone na uszkodzenie lub poderwanie folii są na tym etapie dogrzewane aby maksymalnie zminimalizować ryzyko usterki.

Zwieńczeniem naszej pracy jest dokładna kontrola tego, co wykonaliśmy w poprzednich etapach. Nie pozwalamy sobie na błędy, a naszymi wyznacznikami są wysoki poziom i jakość, aby w pełni usatysfakcjonować Klientów.

Bezbarwna folia PPF

Jeżeli cenisz sobie klasyczny wygląd auta i chcesz, żeby wyglądało przez lata jakby dopiero co wyjechało z fabryki, opcja bezbarwnego PPF jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Idealnie przezroczysta folia tworzy niezauważalną dla oka ochronę. Nasi technicy wchodzą na najwyższy poziom oklejając tak, abyś się zastanawiał, które elementy zostały zabezpieczone. Po kilku latach efekt jest równie piorunujący jak w dniu odbioru auta.

Wydobycie głębi koloru lakieru to tylko efekt uboczy. Szklistość foli sprawia, że odbicie słońca w karoserii jest potęgowane do granic możliwości. Hydrofobowość to bardzo praktyczny dodatek do Twojego oklejonego samochodu. Dzięki niemu samochód dłużej pozostaje czysty i gładki.

Niezawodne zabezpieczenie

 • 1

  Kamienie, gałęzie czy nawet zadrapania paznokciami nie są już straszne dzięki ochronie, jaką zapewnia PPF.

 • 2

  Grubość folii sięgająca 100 mikronom daje gwarancje solidnego zabezpieczenia.

 • 3

  Samoregeneracja zapewnia idealnie gładką powierzchnię oraz brak zarysowań na długie lata.

Niewidzialna ochrona lakieru

 • Warstwa hydrofobowa sprawi że woda będzie gładko spływała po aucie, a utrzymanie czystej karoserii stanie się prostsze.

 • W przypadku otarć lakieru wystarczy wymienić uszkodzoną folię, a lakier w dalszym ciągu pozostanie nieuszkodzony.

 • Naturalna przezroczystość sprawia, że ciężko odnaleźć element oklejony.

PPF kameleon, a może perła?
Ochrona w niespotykanym stylu

Pod każdym kątem inny kolor

 • Dzięki nowej technologii oraz połączeniu nowatorskich rozwiązań z klasycznym zabezpieczeniem pojawiła się folia przykuwająca wzrok przechodniów, nadająca dodatkowy koloryt i niesamowitą szklistość.

 • 2

  Wszystkie kolory tęczy i niezwykle szklisty wygląd Twojego samochodu.

 • 3

  Bazowym kolorem jest kolor oryginalnego lakieru samochodu, jednak przy zmianie perspektywy dzieje się prawdziwa magia.

 • 4

  Twoje auto wyróżnia się na ulicy. Zyskuje oryginalny wygląd, mieni się nieskazitelnym blaskiem, odbija każdy promień padającego na nie słońca.

Doskonałe zabezpieczenie z niecodziennym wyglądem

 • Stopień zabezpieczenia przed zarysowaniem nie różni się niczym od pozostałych folii PPF.

 • W razie niechcianego zdarzenia można wymienić element na nowy.

 • Folia ma właściwości hydrofobowe, jest odporna na chemię i nie żółknie po czasie.

Hit sezonu – mrożenie samochodów
czyli satynowa ochrona lakieru

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się matowe i satynowe wykończenia lakieru. Nic dziwnego, że producenci stworzyli folię ochronną, która nadaje lakierowi właśnie taki wygląd.

Folia to znacznie lepsze rozwiązanie niż satynowy lakier fabryczny. W przypadku lakieru, nawet delikatne uszkodzenie wiąże się z jego ponownym nakładaniem. Nie ma również możliwości poddania go jakiejkolwiek korekcie.

Oklejenie auta satynową folią jest rozwiązaniem o wiele bardziej praktycznym i wygodnym. W razie potrzeby można wymienić panel folii z danego elementu i dalej cieszyć się oryginalnym lakierem oraz nienagannym wizerunkiem aut. Małym kosztem i zerową ingerencją w pojazd.

Piano Black – efekt szklanego dachu

Piano Black to najbardziej pogłębiony odcień czarnego koloru. Daje efekt szklistości i zauważalnego gołym okiem blasku. Efekt, jaki osiąga się przy użyciu odcienia Piano Black jest niedostępny dla zwykłych folii.

To świetny sposób na spersonalizowanie samochodu zgodnie z wyrazistym charakterem jego właściciela. Idealnie imituje panoramiczny, szklany dach. Nadaje się też na listwy ozdobne, lusterka i spojlery.

Nietuzinkowy wygląd idzie w parze z właściwościami ochronnymi, typowymi dla folii PPF, tj. hydrofobowość, ochrona przed uszkodzeniami, chemią, promieniami UV, zdolności do samoregeneracji.

Pytania i odpowiedzi

Do naszych usług podchodzimy profesjonalnie i na jak najwyższym poziomie. Z chęcią odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

Komfort i zadowolenie Klienta są dla nas pierwszoplanowe. Wykonywana przez nas praca jest naszą pasją, dlatego z przyjemnością podzielimy się z Tobą swoją wiedzą i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Oto najczęściej zadawane pytania do usługi Folie ochronne PPF:

W przypadku nakładania bezbarwnej folii PPF proces odbywa się bez konieczności demontażu. W przypadku folii PPF Matt, Piano black, PPF Pearl czy PPF Cameleon koniecznym jest demontaż klamek. W niektórych przypadkach konieczne jest również demontowanie lusterek czy zderzaka.
W przypadku bezbarwnej folii PPF jedynym widocznym elementem są narożniki i krawędzie elementów, które widać dopiero po przyjrzeniu się z bliska. W przypadku pozostałych folii z efektami wizualnymi folia jest widoczna. W zależności od rodzaju folii (PPF Matt, Piano black, PPF Pearl czy PPF Cameleon) uzyskujemy inny efekt wizualny.
Producent folii udziela gwarancji do 10 lat i taki okres użytkowania rekomendujemy.
Tak. Folia posiada ~185 mikronów grubości i zabezpiecza lakier przed takimi uszkodzeniami.
Nie. Nasz Klient otrzymuje możliwość spersonalizowania zabezpieczenia karoserii. To Ty decydujesz, które elementy zabezpieczymy wybraną przez Ciebie folią. Jedynym wyjątkiem są samochody z matowymi/satynowymi lakierami oraz PPF Cameleon. W tym przypadku różnice w efekcie będą zbyt duże żeby zabezpieczyć pojedyncze elementy.
Wszystko uzależnione jest od ilości zabezpieczanych elementów. Zazwyczaj proces oklejania trwa od kilku godzin do kilku dni.
Nie. Elementy wycinane są przez ploter tnący na folii, a później aplikujemy gotowe wykrojniki na karoserii.