>

Dział handlowy

Auto Detailing

Dział handlowy

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Informacje o szkoleniu

Szkolenie Auto detailingu - 3 dniowe

3 dni zdobywania wiedzy praktycznej i teoretycznej

Ciepły posiłek każdego dnia

Materiały szkoleniowe w pakiecie

Jeden wieczór spędzamy na spotkaniu integracyjnym

Certyfikat kończący szkolenie

Informacje o szkoleniu Auto Detailingu

Auto Detailing nazywany również (car detailingiem) jest wieloetapowym procesem, odświeżania, pielęgnacji i konserwacji, zarówno wnętrza pojazdu jak i zewnętrznej część karoserii.
Szkolenie z zakresu Auto Detailingu skierowane są do wszystkich chętnych osób, grup i przedsiębiorstw, które nie miały styczności z tą dziedziną, jak również dla chętnych, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę i podnosić swoje kwalifikacje.
Nasz kurs sprawi, że poznasz tajniki praktyczne, używane podczas pracy przez wykwalifikowanych techników. Skupiamy się na praktycznych aspektach pracy warsztatowej, całość uzupełniając o niezbędną wiedzę teoretyczną.
Wybierając szkolenie z Auto Detailingu, nauczysz się myć detailingowo pojazd z użyciem odpowiednich kosmetyków samochodowych. Dowiesz się, jak prawidłowo usuwać trudne zabrudzenia, z zewnętrznej części karoserii, jak również efektywnie prać oraz czyścić wnętrze pojazdu. Pokażemy, na czym polega glinkowanie lakieru i jak bezpiecznie pielęgnować pojazd.
Poznasz zasady polerowania maszynowego, nauczymy cię przeprowadzać korektę lakieru i jak dobierać odpowiednią technikę , na co zwracać uwagę i czym się sugerować. Następnie, zajmiemy się zabezpieczaniem lakieru przy użyciu wosków i powłok ceramicznych.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, by zdobyć umiejętności charakteryzujące szanowanych detailerów. Podczas szkolenia, nasz trener pozostaje do Twojej dyspozycji, kontroluje jakość wykonywanych prac i służy radą. Każdy z uczestników szkolenia, otrzymuje certyfikat świadczący o zdobytych umiejętnościach.
Podstawowe szkolenie trwa, 26 godzin zegarowych, istnieje możliwość rozszerzenia szkolenia. Zapytaj o szczegóły mailowo szkolenia@autoklinikapoznan.pl lub telefonicznie 794 115 115

 

Renowacja i korekta lakieru

Zakres podstawowy, mający na celu zapoznanie uczestnika z procesami, produktami oraz technologią. Szkolenie przeznaczone dla osób, które nie miały styczności z korektą lakieru.

Po zakończonym szkoleniu, każdy z uczestników otrzymuje zaświadczenie o zdobytych umiejętnościach.

Zapytaj o szczegóły mailowo szkolenia@autoklinikapoznan.pl lub telefonicznie 794 115 115

Najbliższe terminy

Tworząc metodologię szkoleń skupiliśmy się na aspekcie praktycznym. Nasze kursy mają dać absolwentowi nowe umiejętności.

Nie zwlekaj!

Zapisy kończą się za:

3

dni

16

godzin

9

minut

18

sekund

Program szkolenia

1.Dzień pierwszy

Przywitanie uczestników, oraz przybliżenie pracy na najbliższe dni.

Część teoretyczna: omówienie pracy detailera, przybliżenie stanowiska pracy, opisanie narzędzi oraz produktów.

Część praktyczna: przygotowanie stanowiska do rozpoczęcia pracy, przygotowanie pojazdu do procesu detailingu, rozpoczęcie pracy nad samochodem(spłukanie pojazdu wodą, zabezpieczenie elementów pod maską, aplikacja preparatów myjących, omówienie procesów mycia felg oraz glinkowania).

Przygotowanie wnętrza samochodu: opróżnienie schowków, dobranie odpowiednich preparatów, weryfikacja stanu tapicerki, pranie wnętrza.

2.Dzień drugi

Praca we wnętrzu samochodu ciąg dalszy: przywracanie dawnego blasku, pranie podłogi i bagażnika, prawidłowe dobieranie środków oraz techniki prania, przygotowanie pojazdu do procesu polerowania, omówienie rodzaju lakieru, dobór odpowiedniej techniki i produktów.

Wszystkie etapy wykonywane pod okiem trenera.

3.Dzień trzeci

Polerowanie samochodu ciąg dalszy:

Omówienie trzech metod polerowania: zielonego korka, żółtego korka, fioletowego korka.

Nakładanie różnego rodzaju wosków: omówienie rodzajów wosków, przybliżenie techniki nakładania wosków, samodzielna praca pod okiem trenera.

Czynności końcowe zwieńczone podsumowaniem szkolenia i testem: praktyczne test sprawdzający wiedzę, pomoc w zagadnieniach sprawiających trudność, ćwiczenia praktyczne, podsumowanie wszystkich zagadnień, rozdanie certyfikatów.

Renowacja i korekta lakieru - Harmonogram szkolenia

Część teoretyczna: przedstawienie narzędzi oraz oświetlenia, omówienie rodzajów lakieru, zapoznanie się z metodami polerowania.

Część praktyczna: przygotowanie miejsca pracy, przygotowanie pojazdu do polerowania, dobór odpowiedniej techniki polerowania

Zapisz się na szkolenie
przez formularz

Masz pytania?
Zadzwoń!

Dział Obsługi Klienta

tel. +48 500 800 906

Wszystko Ci wyjaśnimy i dobierzemy najlepszy wariant szkoleń do Twoich umiejętności!