SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA I DORADZIMY OPTYMALNE ROZWIĄZANIA! 618 400 300

USUWANIE SKUTKÓW GRADOBICIA

 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usuwaniu wgnieceń oraz likwidacji skutków gradobicia.
Organizujemy również duże akcje gradobiciowe co oznacza, że nasi technicy PDR mają spore doświadczenie,
dzięki czemu masz pewność udanej naprawy floty pojazdów.

 

8

Lat
doświadczenia

3408

Naprawionych
samochodów

882672

Usuniętych
wgnieceń

57

Zadowolonych
klientów

W PRZYPADKU GDY

 

Twoje auto zostało uszkodzone przez grad?
Kupiłeś lub planujesz zakup auta po gradobiciu?
Jesteś właścicielem lub zarządcą floty pojazdów, które zniszczyło gradobicie?

 

Właśnie znalazłeś rozwiązanie swojego problemu.

 

Skorzystaj z wiedzy i umiejętności techników PDR, którzy usuną wgniecenia bez potrzeby lakierowania.
„Umiejętności, które posiadamy to nie kwestia talentu, lecz wielu lat ciężkiej pracy”

CZYM JEST GRADOBICIE?

 

Gradobicie jest niebezpiecznym zjawiskiem atmosferycznym, które polega na gwałtownym opadzie lodowych kuli o średnicy od 0,5 cm do rekordowych 20 cm. Prądy towarzyszące zawiązywaniu się gradzin decydują o rozmiarach gradu. Grad to w rzeczywistości zamarznięte krople wody, które łączą się ze sobą podczas wirowania w chmurze burzowej. Siła z jaką kule lodowe spadają na ziemię jest uwarunkowana prędkością wiatru oraz ich ciężarem.

Gradobicie może doprowadzić do licznych zniszczeń, a co za tym idzie rozległych strat materialnych. Uszkodzeniu ulega również karoseria pojazdów znajdujących się na terenie opadów atmosferycznych. Na szczęście, powstała w ten sposób szkoda gradowa, może zostać skutecznie naprawiona bez utraty wartości pojazdu. W ten sposób nasi technicy pomagają klientom indywidualnym oraz dealerom i zarządcom flot w całej Europie.

NAPRAWA W 3 KROKACH

 

Samochód, którego karoseria została zniszczona przez liczne wgniecenia mocno traci na swojej cenie oraz wyglądzie. Możesz jednak odzyskać pieniądze rozpoczynając współpracę z Autokliniką Poznań. Usuwamy skutki gradobicia korzystając z bezinwazyjnych napraw metodą PDR (Paintless Dent Repair) co oznacza, że nie ingerujemy w powłokę lakierniczą, dzięki czemu auto odzyskuje swoją wartości. Warto pamiętać, że taka naprawa eliminuje problem wgnieceń na stałe, a nie jedynie ukrywa go pod warstwą szpachli. Efektem naszej pracy jest samochód pozbawiony wgnieceń po gradobiciu, który nie posiada śladów przeprowadzonych napraw oraz różnic w grubości lakieru.

1. KALKULACJA NAPRAWY

Doświadczony technik napraw PDR obejrzy Twoje auto, oceni skalę zniszczeń i przedstawi indywidualną ofertę.

2. USTALENIE TERMINU

Wspólnie wybierzemy termin wykonania usługi, który będzie dopasowany do Twoich wymagań.

3. NAPRAWA USZKODZEŃ

Korzystając z umiejętności i doświadczenia usuniemy wgniecenia na Twoim pojeździe. Na czas naprawy otrzymasz od nas auto zastępcze gratis, żebyś mógł spokojnie funkcjonować, podczas gdy technik usunie wgniecenia karoserii spowodowane gradobiciem.

KONTROLA JAKOŚCI

 

Ważnym elementem naszej pracy, która polega na usuwaniu wgnieceń będących skutkiem gradobicia, jest stała kontrola jakości działań. Przykładamy dużą uwagę do utrzymania wysokiego poziomu napraw przeprowadzanych przez techników PDR. Wieloletnie doświadczenie doprowadziło do powstania schematów pracy, które zapewniają Tobie całkowitą powtarzalność jakości usługi.

STREFA DLA DEALERÓW I FLOT

 

Autoklinika Poznań stawia na długoterminowe relacje z klientami, gdyż nie interesuje nas jednorazowa sprzedaż, a stała współpraca. Dzięki takiemu podejściu w ciągu 8 lat zdobyliśmy wielu partnerów na rynku motoryzacyjnym oraz ubezpieczeniowym. Nasi kontrahenci czują się bezpiecznie, gdyż poza perfekcyjnymi naprawami otrzymują elastyczne warunki współpracy.

ZOBACZ CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI

 


ZAUFALI NAM

 

logo4
logo1
logo2
logo3

Skontaktuj się z nami
 

Autoklinika S.C.

ul. Sianowska 67 A
60-431 Poznań

tel: +48 (61) 8 400 300
biuro@autoklinikapoznan.pl