>

Sylwester Polakiewicz

Twój Osobisty Doradca

Gradobicia

Sylwester Polakiewicz

Twój Osobisty Doradca

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Usuwanie skutków gradobicia

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usuwaniu wgnieceń oraz likwidacji skutków gradobicia. Organizujemy również duże akcje gradobiciowe co oznacza, że nasi technicy PDR
mają spore doświadczenie, dzięki czemu masz pewność udanej naprawy floty pojazdów.

lat doświadczenia

naprawionych samochodów

usuniętych wgnieceń

zadowolonych klientów

Właśnie znalazłeś

rozwiązanie swojego problemu.

Skorzystaj z wiedzy i umiejętności techników PDR, którzy usuną wgniecenia bez potrzeby lakierowania. „Umiejętności, które posiadamy to nie kwestia talentu, lecz wielu lat ciężkiej pracy”.
Twoje auto zostało uszkodzone przez grad?

Kupiłeś lub planujesz zakup auta po gradobiciu?

Jesteś właścicielem lub zarządcą floty pojazdów, które zniszczyło gradobicie?

Czym jest gradobicie?

Gradobicie jest niebezpiecznym zjawiskiem atmosferycznym, które polega na gwałtownym opadzie lodowych kuli o średnicy od 0,5 cm do rekordowych 20 cm. Prądy towarzyszące zawiązywaniu się gradzin decydują o rozmiarach gradu.

Grad to w rzeczywistości zamarznięte krople wody, które łączą się ze sobą podczas wirowania w chmurze burzowej. Siła z jaką kule lodowe spadają na ziemię jest uwarunkowana prędkością wiatru oraz ich ciężarem.

Gradobicie może doprowadzić do licznych zniszczeń, a co za tym idzie rozległych strat materialnych. Uszkodzeniu ulega również karoseria pojazdów znajdujących się na terenie opadów atmosferycznych.

Na szczęście, powstała w ten sposób szkoda gradowa, może zostać skutecznie naprawiona bez utraty wartości pojazdu. W ten sposób nasi technicy pomagają klientom indywidualnym oraz dealerom i zarządcom flot w całej Europie.

Naprawa zniszczonej karoserii

Warto pamiętać, że taka naprawa eliminuje problem wgnieceń na stałe, a nie jedynie ukrywa go pod warstwą szpachli.

Efektem naszej pracy jest samochód pozbawiony wgnieceń po gradobiciu, który nie posiada śladów przeprowadzonych napraw oraz różnic w grubości lakieru.

Usuwamy skutki gradobicia korzystając z bezinwazyjnych napraw metodą PDR (Paintless Dent Repair) co oznacza, że nie ingerujemy w powłokę lakierniczą, dzięki czemu auto odzyskuje swoją wartości.

Naprawa w 3 krokach

Samochód, którego karoseria została zniszczona przez liczne wgniecenia mocno traci na swojej cenie oraz wyglądzie. Możesz odzyskać pieniądze rozpoczynając współpracę z Autokliniką Poznań.

1. Kalkulacja naprawy

Doświadczony technik napraw PDR obejrzy Twoje auto, oceni skalę zniszczeń i przedstawi indywidualną ofertę.

2. Ustalenie terminu

Wspólnie wybierzemy termin wykonania usługi, który będzie dopasowany do Twoich wymagań.

3. Naprawa uszkodzeń

Korzystając z umiejętności i doświadczenia usuniemy wgniecenia na Twoim pojeździe. Na czas naprawy otrzymasz od nas auto zastępcze gratis, żebyś mógł spokojnie funkcjonować, podczas gdy technik usunie wgniecenia karoserii spowodowane gradobiciem.

Kontrola jakości

Ważnym elementem naszej pracy, która polega na usuwaniu wgnieceń będących skutkiem gradobicia, jest stała kontrola jakości działań.

Przykładamy dużą uwagę do utrzymania wysokiego poziomu napraw przeprowadzanych przez techników PDR.

Wieloletnie doświadczenie doprowadziło do powstania schematów pracy, które zapewniają Tobie całkowitą powtarzalność jakości usługi.

Strefa dla dealerów i flot

Autoklinika Poznań stawia na długoterminowe relacje z klientami, gdyż nie interesuje nas jednorazowa sprzedaż, a stała współpraca.

Dzięki takiemu podejściu od 2008 roku zdobyliśmy wielu partnerów na rynku motoryzacyjnym oraz ubezpieczeniowym.

Nasi kontrahenci czują się bezpiecznie, gdyż poza perfekcyjnymi naprawami otrzymują elastyczne warunki współpracy.

Zobacz, co mówią o nas Klienci

Ich zaufanie jest dla nas najważniejsze.
Michał - wlaściciel VW Passat

"Mój samochód został zniszczony przez gradobicie, ale naprawa w Autoklinice sprawiła, że nie ma żadnych śladów po uszkodzeniach."

Karol Brzęcki - dyrektor DOMCAR

"Zaświadczam braki jakichkolwiek zastrzeżeń do rzetelności przedsiębiorstwa. Za sprawą tego każdy kontrahent firmy może liczyć na bardzo wysokie standardy współpracy."

Piotr - właściciel BMW 520D

"Otrzymałem rzetelną kalkulację szkód oraz pomoc w załatwieniu formalności. Polecam Autoklinikę!"

Zaufali nam