>

Dział handlowy

Car wrapping

Dział handlowy

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Oklejanie samochodów folią – precyzyjny car wrapping

Wybierając auto do kupienia - zarówno nowe, jak i używane - siłą rzeczy odkładamy jego wygląd na dalszy plan.

Jest tyle innych aspektów, które musimy wziąć pod uwagę, że jesteśmy w stanie poświęcić nasz zmysł estetyczny. W Autoklinice mamy jednak inne podejście.

Wiemy, że zmiana stylistyki Twojego auta jest na wyciągnięcie ręki dzięki nowoczesnej metodzie oklejania samochodów folią, określanej jako car wrapping.

Oklejanie samochodu - zmiana koloru za pomocą folii

  • Car wrapping powstał w odpowiedzi na praco i czasochłonny proces pokrywania aut nowym lakierem. Oklejanie samochodów folią ochronną zyskało uznanie wielu kierowców, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.

  • Doświadczenie w tuningu optycznym i autodetailingu oraz kreatywność pozwalają nam rozumieć potrzeby miłośników swoich aut, którym zależy nie tylko na komforcie jazdy, ale także walorach wizualnych auta.

Rosnąca popularność oklejania aut wprowadza powiew świeżości

  • 1

    Car wrapping to nic innego jak oklejanie samochodów folią w celu zmiany koloru karoserii. Umożliwia precyzyjne pokrycie auta nowym, wybranym z szerokiej gamy kolorem, który dokładnie pokrywa aktualny lakier.

  • 2

    Możemy dzięki temu tylko odświeżyć wygląd samochodu lub całkowicie go zmienić – nie ma w tym zakresie żadnych ograniczeń, więc warto spełnić swoje odwieczne marzenie o aucie w kolorze… sam(a) najlepiej wiesz jakim.

Oklejanie samochodów – wydruki solwentowe

Oklejanie samochodu autorskimi grafikami to nie tylko domena kierowców aut firmowych.

Możemy nanieść na dowolny pojazd wydruk solwentowy, który uzgadniamy indywidualnie z każdym Klientem. Dołożymy wszelkich starań, żeby Twoje auto po car wrappingu stało się spełnieniem Twoich marzeń.

Zamiłowanie do wyzwań, oryginalności oraz kreatywności jest motorem naszego działania i nadawania pojazdom niepowtarzalnego charakteru. Na rozmowę z nami musisz przygotować jedynie koncepcję na swoje auto.

Oklejanie samochodu folią w studiu detailingowym

Samodzielnie oklejanie samochodów folią jest ryzykowne, trudne i nie przynosi takich samych efektów jak car wrapping w Autoklinice - profejsonalnym studiu detailingowym. Folia, którą nakładamy podczas oklejania samochodów pozostaje niewidoczna - gołym okiem nie można rozróżnić auta z lakierem oryginalnym i auta po car wrappingu.

Możemy okleić folią całe auto lub tylko jego fragment(y). Od małej naklejki do grafiki na cały bok – wszystko zależy od Ciebie i Twojej wyobraźni. Użycie plotera pozwala na precyzyjne wycięcie każdego wzoru z wybranej folii. Praktyczne wycinanie ploterowe połączone z precyzją i dokładnością naszych fachowców otwierają drogę do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Wytniemy logo Twojej firmy, nadamy autu sportowy charakter, podkreślimy jego atuty.

 

Oklejanie auta folią to także atrakcyjne wykończenie karoserii. Elementy chromowane okleimy czarnym matem lub innym wybranym przez Ciebie kolorem. Takie rozwiązanie to nie tylko dopracowanie nowego wyglądu pojazdu, ale i ochrona, jakiej nie zapewni chrom, który ma tendencje do szybkiego niszczenia. Oklejenie folią to oszczędność na drogiej wymianie części.

Przyciemnianie szyb  podczas oklejania auta folią

Kolejną modyfikacją wyglądu Twojego samochodu, którą możemy zaaplikować podczas car wrappingu jest oklejenie folią szyb.

Przyciemnienie okien nie tylko wpływa na ich wygląd, ale także na użytkowanie auta. Folia przeciwsłoneczna to doskonały sposób na zwiększenie poczucia prywatności w aucie oraz personalizację pojazdu. Wykorzystujemy produkty uznanej w branży motoryzacyjnej marki 3M, dzięki czemu folie chronią przed nagrzewaniem wnętrza i szkodliwymi promieniami UVA i UVB, ale nie tylko – podczas kolizji szyby odnoszą mniejsze obrażenia.

Ochrona karoserii po car wrappingu

Zmiana koloru to sposób na monotonię codziennego użytkowania Twojego auta, jednak to tylko jedna z wielu zalet car wrappingu. Folia daje też niezwykle istotną ochronę dla lakieru przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Jak to działa? Materiał, którego używamy w poznańskiej Autoklinice do oklejania samochodu jest wysoce hydrofobowy, co oznacza, że utrzymanie go w czystości będzie dużo prostsze. Folia jest elastyczna i odporna na zarysowania, piasek, odpryski kamieni, owady, promieniowanie słoneczne czy sól drogową. Ma odpowiednią grubość i właściwości samoregeneracyjne.

Żeby osiągnąć powyższe korzyści oklejania samochodów folią, wykonaliśmy testy produktów różnych producentów. Okleiliśmy każdy panel auta inną folią, weryfikując następnie takie parametry każdej z nich jak hydrofobowość, samogojenie, gładkość i efekt wizualny po aplikacji. Zwycięski materiał towarzyszy nam dziś w precyzyjnym car wrappingu.

Zadziałaj kompleksowo!

Oddając swój samochód do naszej Kliniki warto rozważyć usługi dodatkowe, gdyż jak wiadomo, “diabeł tkwi w szczegółach”.

To właśnie detale tworzą spektakularny efekt końcowy. Czasem zastosowanie nawet najdrobniejszych zabiegów niesie za sobą ogromne zmiany!

Zmiana koloru to czasem nie wszystko! Zobacz co jeszcze możemy Ci zaoferować, żeby Twoje auto zyskało zupełnie nowy wizerunek.

Zmiana koloru za pomocą folii

Twoje auto będzie nie do poznania! Oprócz nowego wyglądu zyska ono dodatkową ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jaką gwarantuje specjalnie dedykowana folia wylewana. Proces zmiany koloru za pomocą folii jest całkowicie odwracalny, więc w każdej chwili auto może powrócić do pierwotnego wyglądu.

Cena od 9000PLN

Chrome delete

Połysk odchodzi w cień! Elementy chromowane okleimy czarnym matem lub innym, wybranym przez Ciebie kolorem. Takie rozwiązanie to nie tylko dopracowanie nowego wyglądu pojazdu, ale i ochrona, jakiej nie zapewni chrom, który ma tendencje do szybkiego niszczenia. Nałożenie folii to oszczędność na drogiej wymianie części.

Cena od 1200PLN

Przyciemnianie szyb

Twoje auto może być jeszcze bardziej stylowe i komfortowe! Decydując się na przyciemnianie szyb masz pewność starannie i estetycznie wykonanej usługi, która przyniesie liczne korzyści użytkowe. Wybierając tą usługę postawisz na ochronę przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB, unikniesz nagrzewania auta oraz zabezpieczysz tapicerkę przed płowieniem.

Cena od 999PLN

Przyciemnianie lamp

Światło pochodzące z lampy ksenonowej, ledowej lub laserowej posiada tak skupioną wiązkę że nawet najciemniejsza folia nie jest w stanie zaburzyć w nocy wizji kierowcy. Bez obaw możesz dopełnić dark look swojego samochodu. Folia dodatkowo ochroni powierzchnię lamp przed zabrudzeniami i uszkodzeniami.

Cena od 400PLN

Oklejanie wydrukami solwentowymi

Okleimy Twój samochód autorską grafiką i nadamy mu indywidualny, niepowtarzalny charakter. Pomożemy Ci w doborze i ułożeniu Twojego unikalnego projektu. Realizujemy wydruki dla samochodów firmowych, jak i dla tych, którzy chcą zrealizować swoją artystyczną wizję.

Wycena indywidualna

Stylizacja elementami wycinanymi na ploterze

Ploter pozwala na najbardziej precyzyjne wycinanie nawet najmniejszych, ale i najbardziej skomplikowanych elementów. Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej, zaawansowanej technologii mamy jeszcze większe możliwości na spełnienie Twoich marzeń o wyjątkowym aucie.

Wycena indywidualna

Korzystamy z najlepszych folii

Zalety oklejenia samochodu

Oklejenie auta folią to nie tylko spektakularny efekt wizualny! Wiąże się z tym szereg innych, niezwykle praktycznych korzyści.

1

Ochrona lakieru

Oklejanie aut zabezpiecza ich powłokę lakierniczą, a nawet chroni karoserie samochodów przed wpływem szkodliwych warunków atmosferycznych.

2

Personalizacja auta

Każdy kierowca chce mieć niepowtarzalny samochód. Jesteśmy w stanie Ci w tym pomóc. Dzięki folii możesz mieć auto w kolorze, który jest niedostępny w fabryce.

3

Nie ma nudy!

Operacja jest odnawialna, więc jeśli Ci się znudzi nowy kolor, możesz powrócić do pierwotnego, bez żadnego uszczerbku dla lakieru.

Car wrapping – wszystko, co powinieneś wiedzieć

O oklejaniu samochodów folią wiemy bardzo dużo, a tutaj znajdziesz najważniejsze informacje w pigułce.

Do wykonywanych przez nas realizacji podchodzimy profesjonalnie i ze wszelkimi podstawami merytorycznymi. Chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

Car wrapping nie niszczy lakieru, lecz zabezpiecza go i chroni karoserię przed wpływem czynników zewnętrznych. Operacja jest odnawialna - zawsze możesz wrócić do pierwotnego koloru auta. Efekt pokrycia folią jest niezauważalny gołym okiem i utrzymuje się średnio od 2 do 4 lat.
Przed nałożeniem folii trzeba usunąć z auta zanieczyszczenia (z asfaltu, rdzy, opiłków metalu) oraz wgniecenia i uszkodzenia. W przypadku zmiany koloru konieczny jest demontaż niektórych elementów (lamp, klamek itp. Okleić folią można nie tylko karoserię, ale też szyby czy kokpit. Folia służąca do zmiany koloru samochodu jest aplikowana na sucho.
Żeby umówić się na oklejanie samochodów w Autoklinice w Poznaniu, możesz do nas zadzwonić, wykorzystać formularz kontaktowy lub napisać maila na adres biuro@autoklinikapoznan.pl.