>

Dział handlowy

Personalizacja samochodu

Dział handlowy

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Tuning wizualny samochodu

Tuning optyczny samochodu dotyczy poprawy jego wyglądu bez ingerencji w elementy odpowiadające za jego techniczne funkcjonowanie. Jesteśmy po to, aby spełnić Twoje marzenia o nowym wyglądzie i charakterze auta.

Nawet najmniejsza zmiana może dać pierwsze, spektakularne efekty. Akcenty kolorystyczne, przyciemnione szyby, odmienione wnętrze, nietuzinkowy kolor felg i wiele innych… Czy wiesz już, co chcesz zmienić w swoim samochodzie?

Dołożymy wszelkich starań, aby auto stało się Twoją wizytówką. Uwielbiamy wyzwania i uważamy, że każde auto ma potencjał do przeprowadzenia tuningu wizualnego.

Pokaż swoją historię i charakter

  • Od stonowanej elegancji po drapieżność aż po sportowy look – jesteśmy fanami każdej metamorfozy!

  • Przypieczętuj swoją indywidualność i rób piorunujące wrażenie gdziekolwiek się pojawisz.

  • Z chęcią poznamy Twoją wizję i sprawimy, że stanie się ona rzeczywistością.

  • Stosujemy szeroki wachlarz rozwiązań podparty doświadczeniem, precyzją i nieograniczoną niczym kreatywnością.

Pakiet stylizacyjny

Tuning optyczny to dla nas delikatne stylizacje, które nie zaburzają naturalnego piękna konkretnego egzemplarza samochodu.

Podczas komponowania pakietów dla danego modelu auta bierzemy pod uwagę wszystkie elementy: dyfuzory, spoiler cup`y, dokładki progów, splittery, spoilery i ducktail`e. Podkreślimy charakter Twojego samochodu, a tym samym Twoją indywidualność.

Jesteśmy w stanie odmienić Twoje auto, nadać mu wyjątkowego i sportowego charakteru, by wzbudzało w Tobie nie tylko nowe doznania, ale również cieszyło Twoje oczy. Ilość konfiguracji, jakie mamy w naszych pakietach sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Przyciemnianie szyb

Nowoczesny wygląd i poprawa komfortu korzystania z pojazdu to tylko dwie z wielu korzyści, jakie daje przyciemnienie szyb.

Dark look to efekt, który podbija serca wielu miłośników motoryzacji. Kluczem do pełnej satysfakcji jest staranne i estetyczne nałożenie folii przeciwsłonecznej. Decyzja o oklejeniu szyb nie wiąże się jednak tylko z wyglądem samochodu. Zastosowana folia spełnia ważną rolę użytkową. Chroni przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB oraz niweluje nagrzewanie się auta zabezpieczając przy tym tapicerkę przed płowieniem. Zyskasz komfort podróży i większe poczucie prywatności.

Zadziałaj kompleksowo!

Oddając swój samochód do naszej Kliniki warto rozważyć usługi dodatkowe, gdyż jak wiadomo, “diabeł tkwi w szczegółach”.

Personalizacja samochodu to z reguły proces wieloetapowy, wykorzystujący kilka różnych technik i metod ulepszania wyglądu i jakości pojazdu. Wyznajemy zasadę, że warto zadbać o nawet najmniejszy szczegół.

Wszystko po to, aby efekt końcowy był jak najbardziej spektakularny i przewyższał oczekiwania. Bez obaw - nasz doświadczony team przeprowadzi Cię przez cały proces i pomoże dobrać odpowiednie dla Twojego auta usługi.

Zmiana koloru felg

Dopasowane do karoserii i zadbane felgi dopełnią wizerunek każdego pojazdu. Pomożemy Ci w dopasowaniu idealnego odcienia, abyś jeszcze bardziej cieszył się niepowtarzalnością i wyjątkowością swojego samochodu.

Cena od 900PLN

Personalizacja wnętrza

Poprawa wizualna auta to nie tylko jego wygląd zewnętrzny! W naszej pracy działamy kompleksowo, dlatego zawsze polecamy zadbać również o wnętrze samochodu, abyś odczuwał zmianę nie tylko wtedy, gdy podziwiasz pojazd przed wyruszeniem w trasę. Zadbamy, żeby wszystkie detale współgrały ze sobą i tworzyły spójną, robiącą wrażenie całość. Twoje auto już nigdy nie będzie takie samo. Wycena indywidualna.

Wycena indywidualna

Pytania i odpowiedzi

Na stylizacji aut znamy się jak mało kto. Rozumiemy Twoje wątpliwości. Z chęcią odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

Komfort i zadowolenie Klienta są dla nas pierwszoplanowe. Wykonywana przez nas praca jest naszą pasją, dlatego z przyjemnością podzielimy się z Tobą swoją wiedzą i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Oto najczęściej zadawane pytania do usługi Personalizacja samochodu.

Nie. Wszystkie elementy możemy zamówić na życzenie Klienta po dokładnym omówieniu, jakie dokładki będziemy montować. Pracujemy tylko na produktach sprawdzonych producentów i tylko takie elementy zamonujemy w samochodzie. Nie pracujemy na nieznanych modelach.
Nie. Elementy są mocowane zgodnie z procedurami producenta i nie ma możliwości żeby odpadły.
Przyciemniane szyby to ochrona przed nagrzewaniem, mniejsza widoczność z zewnątrz, redukcja wpadającego światła, ochrona przed płowieniem tapicerki oraz szkodliwym wpływem promieni UV.
Nie, jeżeli przyciemniane są tylko szyby tylne. Taką też opcję rekomendujemy naszym Klientom.