>

Sylwester Polakiewicz

Twój Osobisty Doradca

Naprawy typu Smart Repairs

Sylwester Polakiewicz

Twój Osobisty Doradca

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Smart Repair

Obecne czasy wymagają od nas szybkiej i skutecznej pracy. Dzięki naprawom typu Smart Repair możliwe jest usunięcie niewielkich uszkodzeń z pojazdów w bardzo krótkim czasie przy zachowaniu niskiej ceny za usługę. Z pomocą naszych specjalistów Twój samochód w kilka godzin może odzyskać swój doskonały wygląd i znów doskonale prezentować się na drodze. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Określenie Smart Repair pochodzi od angielskich słów Small and Medium Area Repair Technologies. Odnosi się ono do technologii pozwalającej na szybkie wykonanie niewielkich oraz średnich napraw w samochodach. Tego rodzaju sposób pracy zrodził się w USA, jednak dziś coraz śmielej wkracza on do Europy, w tym także do Polski. Specjaliści zatrudnieni w Autoklinice doskonale opanowali sztukę napraw typu Smart Repairs, dlatego mogą dziś zapewnić Ci szybką i skuteczną pomoc w razie niewielkich uszkodzeń samochodu.

Naprawy typu Smart Repairs swoją popularność zawdzięczają wielu zaletom, które są doceniane przez kierowców nie tylko w Polsce, lecz także w innych krajach na świecie. Wśród ich plusów warto wskazać:

  • możliwość naprawy elementów samochodów bez konieczności ich wymiany, co pozwala na zachowanie oryginalnych części w Twoim aucie,

  • krótki czas naprawy — w zależności od zleconej usługi typu Smart Repair, samochód może być gotowy do użytku nawet w 30 minut,

  • niższa cena usługi — naprawy typu Smart Repairs to również sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ponieważ w tym przypadku, tak jak zostało wspomniane, nie są wymieniane części, co mogłoby generować dodatkowe koszty.

Naprawy typu Smart Repairs umożliwiają przywrócenie pełnej sprawności autom, które na skutek codziennej eksploatacji są narażone na niewielkie uszkodzenia. Praca doświadczonych specjalistów pozwoli na długo przywrócić samochodowi jego wcześniejszą sprawność oraz doskonały wygląd. Zapomnij o lakierowaniu dużych elementów pojazdu czy wymianie całej tapicerki lub szyb i oddaj swoje auto w ręce specjalistów z Autokliniki.

Naprawa typu Smart Repair to dobre wyjście w przypadku niewielkich uszkodzeń auta. Codzienne korzystanie z samochodu sprawia, że niektóre elementy pojazdu po prostu się zużywają, a na karoserii powstają niewielkie odpryski lub przetarcia. Nawet najlepsi kierowcy muszą od czasu do czasu mierzyć się z takimi problemami.
Usługi typu Smart Repairs pomagają jednak w ich szybkim usunięciu, dlatego są one skierowane przede wszystkim do osób, które nie chcą zostawiać swojego auta na dłużej w warsztacie, a jednocześnie zależy im na pełnej sprawności i dobrym wyglądzie posiadanego pojazdu.
Nasze usługi kierujemy do osób wymagających, którym zależy na tym, aby ich samochody zawsze wyglądały idealnie. Każdą naprawę wykonujemy z dbałością o szczegóły tak, aby wszelkie wcześniejsze uszkodzenia nie były już widoczne. Zapoznaj się z ofertą i zobacz, co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić!

Usuwanie wgnieceń

Wiemy, jak działać, żeby po uszkodzeniu nie było śladu. Każdą naprawę rozpoczynamy od dokładnej diagnostyki i wyboru optymalnej metody. Dowiedz się więcej...

Nasi specjaliści posługują się wiedzą z zakresu umiejętnego posługiwania się narzędziami i sposobów usuwania wgnieceń.

Zabiegi są bezpieczne dla karoserii Twojego samochodu. Naprawa odbywa się bez szpachlowania, a Twoje auto zachowa oryginalną powłokę lakierniczą.

Usuwanie wgnieceń PDR

  • PDR to skrót od Paintless Dent Repair.

  • Jest to metoda, w której technik precyzyjnie manipulując dźwigniami usuwa odkształcenia i przywraca powierzchni karoserii prawidłową płaszczyznę. Jej efektywność sięga 100%.

  • Praca tego typu wymaga dużego doświadczenia i wyczucia, gdyż odbywa się na granicy sprężystości blachy.

  • Metodę usuwania wgnieceń dźwigniami PDR stosujemy wszędzie tam, gdzie można dotrzeć przy pomocy odpowiednio dobranej dźwigni.

Usuwanie wgnieceń glue pulling

  • Tę metodę stosujemy wtedy, gdy użycie dźwigni PDR jest ograniczone z uwagi na specyfikę konstrukcji elementu (np. w przypadku słupków i profili zamkniętych).

  • Wyciąganie wgnieceń odbywa się przy użyciu młotka bezwładnościowego oraz specjalistycznych adapterów o każdorazowo dobieranym kształcie i wielkości. Adapter mocowany jest do powierzchni wgniecenia za pomocą kleju termotopliwego.

  • Gdy klej zastygnie, następuje wyciągnięcie wgniecionej blachy. Wykorzystywany do tego jest młotek bezwładnościowy. Tę metodę stosujemy wtedy, gdy użycie dźwigni PDR jest ograniczone z uwagi na specyfikę konstrukcji elementu.

Renowacja skóry

Znamy techniki i dysponujemy produktami, które doprowadzą do perfekcji skórzaną tapicerkę w Twoim aucie. Oddając swój samochód w nasze ręce zyskujesz pewność, że przywrócimy skórze jej pierwotne walory.Dowiedz się więcej...

Nasz doświadczony team usunie przebarwienia, przetarcia i wszelkie pęknięcia spowodowane codzienną eksploatacją pojazdu. Zwiększymy komfort użytkowania oraz walory estetyczne wnętrza. Uszkodzenia uzupełniamy stosując tzw. skórę w żelu, odtwarzamy pierwotną strukturę oraz dobieramy kolor identyczny z oryginalnym. Po nadaniu tapicerce odpowiedniego wykończenia konserwujemy ją, byś mógł przez lata cieszyć się efektem nowej skóry.

Usuwanie odprysków szyb

Odprysk na przedniej szybie zwykle pojawia się nagle. Pęknięcie może postępować i zaburzać nasze widzenie podczas jazdy, co wiąże się z potencjalnym niebezpieczeństwem i narażaniem się na mandat.Dowiedz się więcej...

Szyba czołowa to niezwykle istotny element Twojego samochodu. Nasz zespół naprawi ją przy wykorzystaniu nowoczesnej techniki, która pozwala na zatrzymanie dalszego pękania szyby.

Usuwanie odprysków rozpoczynamy od nawiercania uszkodzenia zgodnie z metodologią Smart Repair, wypełnianie żywicą wykończeniową oraz naświetlenie lampą UV. Całość kończy polerowanie i wygładzenie powierzchni.

Pakiety na każdą kieszeń

Działamy wszechstronnie i elastycznie. Jeżeli Twoje auto wymaga więcej niż jednej usługi z zakresu Smart Repair, stworzyliśmy dla Ciebie indywidualną, kompleksową ofertę.

Oferujemy szeroki zakres pakietów dobranych do indywidualnych potrzeb Klientów. Łączy je nasze podejście i dbałość nawet o najmniejszy detal.

Na każdym etapie prac nasi doświadczeni fachowcy służą swoją wiedzą, poradami i pomocą w doborze odpowiednich usług.

PDR + gluepulling

Niektóre przypadki wymagają zastosowania kompleksowego pakietu usług. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Laoreet libero amet pellentesque risus sit commodo amet.

Cena od 150PLN

Pakiet 10 wgniotek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Laoreet libero amet pellentesque risus sit commodo amet. Purus blandit rhoncus ornare lacus. Sed magna praesent vestibulum, nunc adipiscing cras pellentesque hendrerit. Leo phasellus semper congue id egestas tincidunt dolor velit augue. Phasellus tellus feugiat pulvinar.

Wycena indywidualna

Pytania i odpowiedzi

Do wykonywanych przez nas usług podchodzimy profesjonalnie i na jak najwyższym poziomie. Z chęcią odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

Komfort i zadowolenie Klienta są dla nas pierwszoplanowe. Wykonywana przez nas praca jest naszą pasją, dlatego z przyjemnością podzielimy się z Tobą swoją wiedzą i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Oto najczęściej zadawane pytania do usługi Naprawy typu smart repairs.

Tak, dzięki technice PDR polegającej na bezinwazyjnym wyciąganiu wgnieceń. Jeżeli jednak lakier był wcześniej uszkodzony, to po wykonaniu naprawy koniecznym może okazać się wizyta u lakiernika.
Nie każde. Są wgniecenia, które nie są do usunięcia techniką PDR. Są to np. wgniecenia na krawędziach elementów, w miejscach zgrzewu blach, jeżeli blacha jest rozciągnięta.
Nie. Technika PDR pozwala na usunięcie skutków po gradobiciu.
Jak najbardziej. Jesteśmy w stanie uzyskać efekt jak z fabryki.
Wszystko uzależnione jest od stopnia zabrudzenia i czasu z jakim Pan/Pani już z tym jeździ. W większości przypadków czyszczenie jest usługą, która pomaga w przypadku przebarwienia od spodni.
Tak, jednak przetarcie nie może być zbyt zaawansowane.