>

Dział handlowy

Przyciemnianie szyb samochodowych

Dział handlowy

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Przyciemnianie szyb samochodowych

Przyciemnianie szyb samochodowych jest zabiegiem, który charakteryzuje się wieloma zaletami.

Przyciemnione szyby sprawiają, że auto prezentuje się bardziej stylowo, ale poza tym w znacznym stopniu wpływają na bezpieczeństwo pojazdu oraz pasażerów.

Szyby, na które nałożona zostanie folia przyciemniająca chronią pasażerów przed dociekliwymi spojrzeniami oraz zapewniają piękny wygląd tapicerki czy elementów wnętrza pojazdu – dzięki eliminowaniu szkodliwego wpływu promieniowania UVA i UVB.

Kiedy liczy się nie tylko styl!

Nie da się ukryć, że samochód z przyciemnionymi szybami wygląda niezwykle stylowo. To zresztą pierwsza i dla wielu największa zaleta oklejania szyb przyciemniającą folią. Warto zatem zaznaczyć, że zabieg ten ma mnóstwo praktycznych zalet. Po pierwsze, przyciemnianie szyb zwiększa prywatność pasażerów samochodu.

Po drugie, przyciemnione szyby zwiększają komfort podróżowania, gdyż wnętrze pojazdu mniej nagrzewa się od promieni słonecznych i zwyczajnie łatwiej jest je schłodzić. Co ważne, stosowane przez nas folie to produkty najwyższej jakości opracowane przez czołowych światowych producentów folii stosowanych w szeroko rozumianym car detailingu.

Folie te chronią wnętrze samochodu przed promieniowaniem UVA i UVB, dzięki czemu dłużej zachowuje ono atrakcyjny wygląd, a tapicerka i plastiki tak szybko nie płowieją. Nałożenie na szyby folii przyciemniającej zwiększa również wytrzymałość samych szyb, a tym samym przyczynia się do ogólnej poprawy bezpieczeństwa pojazdu.

Przyciemnianie szyb samochodowych – najczęściej zadawane pytania

Cena aplikacji folii przyciemniającej na szyby zależy od takich czynników, jak powierzchnia szyb i rodzaj wykorzystanej folii. Dlatego dokładną wycenę zawsze przygotowujemy indywidualnie, zwłaszcza że przyciemnianie szyb często wykonujemy w pakiecie z oklejaniem samochodu folią ochronną lub zmianą koloru karoserii.
Według polskiego prawa przednie szyby muszą zachować przepuszczalność światła na poziomie co najmniej 70% Przepisy te nie obejmują tylnych szyb, gdzie nie ma ograniczeń jeśli chodzi o przepuszczalność światła.
Przedstawmy je w forme listy:
- większa prywatność pasażerów
- mniej nagrzewające się wnętrze
- ochrona wnętrza samochodu przed promieniowaniem UVA i UVB
- zwiększenie wytrzymałości szyb
- poprawa estetyki i nadanie pojazdowi niepowtarzalnego stylu