>

Dział handlowy

GLC 300de
Szybki SUV

Dział handlowy

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Wybrane usługi:

  • Mycie detailingowe
  • Personalizacja samochodu
  • Powłoka ceramiczna

Powłoka Ceramiczna dodaje blasku

Chroni i cieszy oko, za każdym spojrzeniem...

Przygotowanie jest najważniejsze

Czas który poświęcamy na położeniu powłoki ceramicznej oscyluje w granicy dwóch dni. Każdy samochód przyjęty na realizacje w naszym studio, jest myty detailingowo.

Auto przyjechało do Nas prosta z salonu ale i tak musieliśmy wykonać wszystkie kroki w przygotowaniu pojazdu bo nawet auta fabrycznie nowe posiadają skazy które musimy wyeliminować na tym etapie. Przygotowanie samochodu do aplikacji powłoki ceramicznej jest bardzo ważnym procesem, dzięki któremu nasza praca w dalszym etapie jest sprawniejsza i dokładniejsza.

W samochodzie naszej klientki, przyciemniliśmy również przednie reflektory.

Dokładność to nasza cecha

Ponad dekada doświadczenia w auto detailingu.

Mercedes

Na życzenie Klienta skoncentrowaliśmy się na kompleksowej, wieloetapowej pielęgnacji samochodu.

Każda usługa wymagała od nas precyzji i wykorzystania odpowiednich, profesjonalnych narzędzi, które posiadamy w naszym warsztacie. Prace przy Mercedesie trwały przez dwa dni, a efekt w pełni zadowolił naszego Klienta.

Proces, który zawiera w sobie takie etapy, jak mycie ościeży, usuwanie owadów, mycie silnika, felg, pozbywanie się smoły z auta, usuwanie lotnej rdzy, czy też proces dekontaminacji lakieru. Wszystkie czynności są wykonywanie na mokrym stanowisku, a zwieńczeniem jest gruntowne wysuszenie całego pojazdu.

Nałożenie powłoki ceramicznej w odpowiedni sposób wymaga doświadczenia i precyzji, na szczęście tego nam nie brakuje. Spokój technika i czyste, sterylne warunki gwarantują wysoką jakość aplikacji. Akcesoria z najwyższej półki pozwalają wykończyć prace w nienaganny sposób.

Zwieńczenie kilkudniowej pracy. Aby dopełnić idealnie zabezpieczenie karoserii zostaje nam posprzątanie wnętrza. Na tym etapie odbywa się gruntowne odkurzanie, czyszczenie i konserwacja plastików, wyczyszczenie dekorów oraz dokładne umycie szyb z dwóch stron.

Poprzednia realizacja

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja