>

Dział handlowy

Porsche GT3

Dział handlowy

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Wybrane usługi:

  • Auto detailing
  • Folie ochronne PPF
  • Full Car Protect
  • Mycie detailingowe

Folia PPF to zdecydowanie najlepsza ochrona lakieru

Szybki samochód? Zabezpiecz też przednią szybę

Przygotowanie jest najważniejsze

Czas który poświęcamy na auto w pakiecie „Full car” oscyluje w granicy pięciu dni.

Auto przyjechało do Nas prosto z salonu, mimo to wykonaliśmy wszystkie kroki w przygotowaniu pojazdu, bo nawet auta fabrycznie nowe posiadają skazy które musimy wyeliminować na tym etapie. Krok po kroku za pomocą mycia detailingowego usunęliśmy z karoserii, niewidoczne gołym okiem opiłki metalu, następnie zostały usunięte drobinki asfaltu.

Pędzelkowanie szczelin, uszczelek gwarantuje nam brak kurzu i brudu, który mógłby się dostać pod folię podczas aplikacji.

Dokładność to nasza cecha

Ponad dekada doświadczenia w auto detailingu.

Porsche GT3 był z nami kilka dni

Zabezpieczenie folią PPF całęgo samochodu oraz przedniej szyby.

Każda usługa wymagała od nas precyzji i wykorzystania odpowiednich, profesjonalnych narzędzi, które posiadamy w naszym warsztacie. Prace przy GT3 trwały przez klika dni, a efekt w pełni zadowolił naszego Klienta.

Proces, który zawiera w sobie takie etapy, jak mycie ościeży, usuwanie owadów, mycie silnika, felg, pozbywanie się smoły z auta, usuwanie lotnej rdzy, czy też proces dekontaminacji lakieru. Wszystkie czynności są wykonywanie na mokrym stanowisku, a zwieńczeniem jest gruntowne wysuszenie całego pojazdu.

Ploter to maszyna wycinająca folię tak, aby każdy element pasował nawet w najmniejszym calu. Potężna baza modeli gwarantuje formatki nawet przy specjalnych wersjach pojazdu.

Nałożenie folii w odpowiedni sposób wymaga doświadczenia i precyzji, na szczęście tego nam nie brakuje. Spokój technika i czyste, sterylne warunki gwarantują wysoką jakość aplikacji. Akcesoria z najwyższej półki pozwalają wykończyć prace w nienaganny sposób, a gadżety, z których korzystają nasi technicy w znaczny sposób przyspieszają pracę.

Zwieńczenie kilkudniowej pracy. Aby dopełnić idealnie zabezpieczenie karoserii zostaje nam posprzątanie wnętrza. Na tym etapie odbywa się gruntowne odkurzanie, czyszczenie i konserwacja plastików, wyczyszczenie dekorów oraz dokładne umycie szyb z dwóch stron.

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja