>

Dział handlowy

AUDI A7

Dział handlowy

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Wybrane usługi:

  • Auto detailing
  • Folie ochronne PPF
  • Korekta lakieru
  • Mycie detailingowe
  • Powłoka ceramiczna

Zabezpieczenie w wersji hybrydowej

Hybryda to najlepszy kompromis pomiędzy zabezpieczeniem całego samochodu folią PPF a aplikacją tylko powłoki ceramicznej.

Przygotowanie jest najważniejsze

Przed każdym procesem aplikacji powłoki ochronnej samochód jest dokładnie myty, i niwelowane są wszelkie zarysowania powstałe podczas jego użytkowania. Nawet samochody prosto z salonu potrzebują przepolerowania.

Codzienna eksploatacja, promieniowanie UV, środki chemiczne, sól drogowa - to tylko niektóre czynniki zewnętrzne, na które narażona jest karoseria Twojego auta. Ucierpi na tym oczywiście lakier, który jest odpowiedzialny za nadawanie jej atrakcyjnego wyglądu.

W pakiecie hybrydowym zabezpieczamy folią PPF takie elementy samochodu jak: maska, zderzak, błotniki, lampy, nadszybie, słupki A, lusterka, przestrzenie pod klamkami oraz próg załadunkowy bagażnika. Powłokę ceramiczną aplikujemy na pozostałe elementy nadwozia.

Lubimy jak się błyszczą...

Ponad dekada doświadczenia w auto detailingu. Setki samochodów nadal nie wprowadziły nas w rutynę. Każdy następny jest dla nas tak samo ważny jak ten pierwszy...

AUDI A7 zabezpieczone w pakiecie hybrydowym

Samochód nie musi być fabrycznie nowy, aby nasza usługa wywarła na Tobie wrażenie...

Każda usługa wymagała od nas precyzji i wykorzystania odpowiednich, profesjonalnych narzędzi, które posiadamy w naszym studio. Prace przy samochodzie trwały 3 dni, i Audi pomimo tysięcy kilometrów na liczniku na nowo cieszyła oko swojego właściciela. Samochód nie musi być fabrycznie nowy, aby uzyskać efekt jak na zdjęciach.

Proces, który zawiera w sobie takie etapy, jak mycie ościeży, usuwanie owadów, mycie silnika, felg, pozbywanie się smoły z auta, usuwanie lotnej rdzy, czy też proces dekontaminacji lakieru. Wszystkie czynności są wykonywanie na mokrym stanowisku, a zwieńczeniem jest gruntowne wysuszenie całego pojazdu.

Zabezpieczenie folią PPF najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów karoserii, oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań względem tradycyjnych powłok ceramicznych na pozostałych unikniemy powstawania water spotów, zmaksymalizujemy hydrofobowość i głębię koloru, a co najważniejsze otrzymamy efekt samonaprawiania.

Codzienna eksploatacja, promieniowanie UV, środki chemiczne, sól drogowa - to tylko niektóre czynniki zewnętrzne, na które narażona jest karoseria Twojego auta. Ucierpi na tym oczywiście lakier, który jest odpowiedzialny za nadawanie jej atrakcyjnego wyglądu. Proces ten hamuje nałożenie ceramicznej powłoki ochronnej. Nie tylko zabezpieczy ona powierzchnię karoserii, ale także nada jej piękny szklisty wygląd, a kolor samochodu nabierze niespotykanej głębi.

Zwieńczenie kilkudniowej pracy. Aby dopełnić idealnie zabezpieczenie karoserii zostaje nam posprzątanie wnętrza. Na tym etapie odbywa się gruntowne odkurzanie, czyszczenie i konserwacja plastików, wyczyszczenie dekorów oraz dokładne umycie szyb z dwóch stron.

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja