>

Dział handlowy

Mini Cooper

Dział handlowy

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Wybrane usługi:

  • Powłoka ceramiczna

Powłoka Ceramiczna to nie tylko zabezpieczenie lakieru...

Zabezpieczenie koloru British Racing Green 5-letnią powłoką elastomerową.

Przygotowanie jest najważniejsze

Czas który poświęcamy na zabezpieczenie samochodu powłoką ceramiczną oscyluje w granicy 2 dni. Każde auto które zjawia się u nas, zaczyna swoją przygodę na myjni, gdzie jest bardzo dokładnie czyszczone. Samochód musi być skrupulatnie przygotowany aby uzyskać pożądany przez nas i klienta efekt końcowy.

Auto przyjechało do Nas prosto z salonu, mimo to wykonaliśmy wszystkie kroki w przygotowaniu pojazdu, bo nawet auta fabrycznie nowe posiadają skazy które musimy wyeliminować. Krok po kroku za pomocą mycia detailingowego usunęliśmy z karoserii, niewidoczne gołym okiem opiłki metalu, następnie zostały usunięte drobinki asfaltu.

Zaaplikowana powłoka ceramiczna ma żywotność 5 lat i posiada właściwości samoregeneracyjne. Nasze powłoki od Luminus wyciągają głębię koloru i dodają blasku. A my lubimy jak się błyszczą.

Lubimy jak się błyszczą...

Ponad dekada doświadczenia w auto detailingu.

Mini Cooper spędził u nas 2 dni

Na życzenie Klienta skoncentrowaliśmy się na kompleksowej, wieloetapowej pielęgnacji samochodu.

Każda usługa wymagała od nas precyzji i wykorzystania odpowiednich, profesjonalnych narzędzi, które posiadamy w naszym warsztacie. Prace przy MINI trwały przez klika dni, a efekt w pełni zadowolił naszego Klienta.

Proces, który zawiera w sobie takie etapy, jak mycie ościeży, usuwanie owadów, mycie silnika, felg, pozbywanie się smoły z auta, usuwanie lotnej rdzy, czy też proces dekontaminacji lakieru. Wszystkie czynności są wykonywanie na mokrym stanowisku, a zwieńczeniem jest gruntowne wysuszenie całego pojazdu.

Nakładanie powłoki ceramicznej zawsze odbywa się po skonsultowaniu z kierowcą jego preferencji. Wspólnie podejmujemy decyzję, co będzie najlepsze dla użytkowanego przez niego auta. Masz więc kilka możliwości w zakresie rodzaju ceramicznych powłok ochronnych i czasu trwania ochrony: 3 i 5 lat. Pięcioletnia powłoka posiada właściwości samoregeneracyjne.

Zwieńczenie kilkudniowej pracy. Aby dopełnić idealnie zabezpieczenie karoserii zostaje nam posprzątanie wnętrza. Na tym etapie odbywa się gruntowne odkurzanie, czyszczenie i konserwacja plastików, wyczyszczenie dekorów oraz dokładne umycie szyb z dwóch stron. Dodatkowo nałożyliśmy powłokę ceramiczną na piękne skóry w kolorze chestnut.

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja