>

Dział handlowy

MB CLS
Komfort i dynamika

Dział handlowy

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Wybrane usługi:

  • Mycie detailingowe
  • Powłoka ceramiczna

Powłoka grafenowa

Dobra decyzja klienta. Według nas, każdy samochód zasługuje na ochronę.

Przygotowanie jest najważniejsze

Czas który poświęcamy na aplikację powłoki ochronnej oscyluje w granicy 2 dni. Każdy samochód przyjęty na realizacje w naszym studio, jest oczywiście myty detailingowo. Po aplikacji pozostaje on u nas na hali aby temperatura zrobiła to co musi, czyli utwardziła powłokę grafenową.

Auto nie przyjechało do nas prosto z salonu więc wykonaliśmy wszystkie kroki w przygotowaniu pojazdu. . Właściwe przygotowanie samochodu do aplikacji powłoki ceramicznej jest bardzo ważnym procesem, dzięki któremu nasza praca w dalszym etapie jest sprawniejsza i dokładniejsza.

Lubimy jak się błyszczą...

Ponad dekada doświadczenia w auto detailingu.

Mercedes

Na życzenie Klienta skoncentrowaliśmy się na kompleksowej, wieloetapowej pielęgnacji samochodu.

Każda usługa wymagała od nas precyzji i wykorzystania odpowiednich, profesjonalnych narzędzi, które posiadamy w naszym warsztacie. Prace przy Mercedesie trwały przez dwa dni, a efekt w pełni zadowolił naszego Klienta.

Proces, który zawiera w sobie takie etapy, jak mycie ościeży, usuwanie owadów, mycie silnika, felg, pozbywanie się smoły z auta, usuwanie lotnej rdzy, czy też proces dekontaminacji lakieru. Wszystkie czynności są wykonywanie na mokrym stanowisku, a zwieńczeniem jest gruntowne wysuszenie całego pojazdu.

Nakładanie powłoki ceramicznej zawsze odbywa się po skonsultowaniu z kierowcą jego preferencji. Wspólnie podejmujemy decyzję, co będzie najlepsze dla użytkowanego przez niego auta.

Zwieńczenie kilkudniowej pracy. Aby dopełnić idealnie zabezpieczenie karoserii zostaje nam posprzątanie wnętrza. Na tym etapie odbywa się gruntowne odkurzanie, czyszczenie i konserwacja plastików, wyczyszczenie dekorów oraz dokładne umycie szyb z dwóch stron. Istnieje również możliwość zabezpieczenia wnętrza powłoką ceramiczną.

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja