>

Dział handlowy

BMW 7

Dział handlowy

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Wybrane usługi:

  • Folie ochronne PPF
  • Full Front Protect
  • Mycie detailingowe
  • Powłoka ceramiczna

Folia PPF chroni lakier samochodu

Zabezpieczenie lakieru folią PPF to "must have" przy nowym samochodzie

Przygotowanie jest najważniejsze

Czas który poświęcamy na auto o gabarytach serii 7 od BMW w pakiecie „Hybryda” oscyluje w granicy 2-3 dni. Każde auto które zjawia się u nas, zaczyna swoją przygodę na myjni, gdzie jest bardzo dokładnie czyszczone.

Samochód miał już kilka kilometrów na swoim koncie, dlatego poświęciliśmy mu więcej czasu na myjni, aby praca aplikatorów była krótsza. Pakiet "hybryda" to nic innego jak zaaplikowanie pakietu FULL FRONT i uzupełnienie go powłoką ceramiczną na pozostałych elementach.

Dokładność to nasza cecha

Ponad dekada doświadczenia w auto detailingu.

BMW 7, limuzyna która łączy czystą elegancję i przyjemność dla wielu zmysłów.

Samochód potrzebuje opieki, szczególnie gdy pokonuje kilometry na trasie. Pakiet zabezpieczający Full Front folią PPF, to minimum zabezpieczenia, jakie powinien otrzymać każdy nowy samochód.

Każda usługa wymagała od nas precyzji i wykorzystania odpowiednich, profesjonalnych narzędzi, które posiadamy w naszym warsztacie. Prace przy BMW trwały przez klika dni, a efekt w pełni zadowolił naszego Klienta.

Proces, który zawiera w sobie takie etapy, jak mycie ościeży, usuwanie owadów, mycie silnika, felg, pozbywanie się smoły z auta, usuwanie lotnej rdzy, czy też proces dekontaminacji lakieru. Wszystkie czynności są wykonywanie na mokrym stanowisku, a zwieńczeniem jest gruntowne wysuszenie całego pojazdu.

Ploter to maszyna wycinająca folię tak, aby każdy element pasował nawet w najmniejszym calu. Potężna baza modeli gwarantuje formatki nawet przy specjalnych wersjach pojazdu.

Nałożenie folii w odpowiedni sposób wymaga doświadczenia i precyzji, na szczęście tego nam nie brakuje. Spokój technika i czyste, sterylne warunki gwarantują wysoką jakość aplikacji. Akcesoria z najwyższej półki pozwalają wykończyć prace w nienaganny sposób, a gadżety, z których korzystają nasi technicy w znaczny sposób przyspieszają pracę.

Na zakończenie prac nad limuzyną jedyną w swojej klasie. Położyliśmy na całym samochodzie powłokę ceramiczną, która nada samochodowi dużą hydrofobowość i będzie się błyszczeć!

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja