>

Dział handlowy

RANGE ROVER EVOQUE

Dział handlowy

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Wybrane usługi:

  • Auto detailing
  • Korekta lakieru
  • Mycie detailingowe
  • Powłoka ceramiczna

Powłoki ochronne

W ofercie posiadamy kilka wariantów powłok ochronnych dla Twojego samochodu.

Każdy wykonany zabieg aplikacji powłoki ceramicznej cieszy oko.

Powłoka ceramiczna nakładana przez naszych specjalistów, daje oczekiwany efekt. Samochód lśni lepiej niż w dniu odbioru auta z salonu.

Codzienna eksploatacja, promieniowanie UV, środki chemiczne, sól drogowa - to tylko niektóre czynniki zewnętrzne, na które narażona jest karoseria Twojego auta. Ucierpi na tym oczywiście lakier, który jest odpowiedzialny za nadawanie jej atrakcyjnego wyglądu.

Proces ten hamuje nałożenie ceramicznej lub grafenowej powłoki ochronnej. Nie tylko zabezpieczy ona powierzchnię karoserii, ale także nada jej piękny szklisty wygląd, a kolor samochodu nabierze niespotykanej głębi.

Lubimy jak się błyszczą...

Ponad dekada doświadczenia w auto detailingu.

RANGE ROVER EVOQUE zabezpieczony powłoką ceramiczną

Samochód fabrycznie nowy, nie wygląda tak jak po wizycie u nas.

Każda usługa wymagała od nas precyzji i wykorzystania odpowiednich, profesjonalnych narzędzi, które posiadamy w naszym studio. Prace przy samochodzie trwały jeden dzień, i RANGE zyskał +100 do blasku Samochód nie musi być fabrycznie nowy, aby uzyskać efekt jak na zdjęciach.

Proces, który zawiera w sobie takie etapy, jak mycie ościeży, usuwanie owadów, mycie silnika, felg, pozbywanie się smoły z auta, usuwanie lotnej rdzy, czy też proces dekontaminacji lakieru. Wszystkie czynności są wykonywanie na mokrym stanowisku, a zwieńczeniem jest gruntowne wysuszenie całego pojazdu.

Poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań względem tradycyjnych powłok ceramicznych unikniemy powstawania water spotów, zmaksymalizujemy hydrofobowość i głębię koloru, a co najważniejsze otrzymamy efekt samonaprawiania.

Codzienna eksploatacja, promieniowanie UV, środki chemiczne, sól drogowa - to tylko niektóre czynniki zewnętrzne, na które narażona jest karoseria Twojego auta. Ucierpi na tym oczywiście lakier, który jest odpowiedzialny za nadawanie jej atrakcyjnego wyglądu. Proces ten hamuje nałożenie ceramicznej powłoki ochronnej. Nie tylko zabezpieczy ona powierzchnię karoserii, ale także nada jej piękny szklisty wygląd, a kolor samochodu nabierze niespotykanej głębi.

Zwieńczenie kilkudniowej pracy. Aby dopełnić idealnie zabezpieczenie karoserii zostaje nam posprzątanie wnętrza. Na tym etapie odbywa się gruntowne odkurzanie, czyszczenie i konserwacja plastików, wyczyszczenie dekorów oraz dokładne umycie szyb z dwóch stron.

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja