>

Dział handlowy

Blask spod znaku
prawdziwej gwiazdy

Dział handlowy

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Wybrane usługi:

  • Full Front Protect

Zatrzymać
fabryczny urok

Piękny rodzinny wagon w hybrydzie.

Prace przy E klasie rozpoczęliśmy od dokładnego mycia detailingowego, które pozbawiło cały pojazd wszelkich zanieczyszczeń. Na przygotowaniu samochodu poświęcamy sporo czasu, wszystko po to aby pod folię nie wtrącały się zabrudzenia. Kładzenie folii PPF to wbrew pozorom nie jest tak prosty zabieg jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Nasi aplikatorzy przed rozpoczęciem aplikowania Folii PPF sprawdzają czystość samochodu, który jest do nich podstawiony. Nasza myjnia pozbywa się z uszczelek, szczelin, zakamarków samochodu pyłu, piasku, brudu - po to aby praca naszych aplikatorów szła sprawniej, i aby efekt końcowy był zadowalający dla klienta i dla nas.

Pracy było dużo

Pakiet Full Front to minimalne zabezpieczenie jakie powinien otrzymać nowy samochód. Na białym lakierze również widać odpryski i rysy.

Biały też może się błyszczeć...

Wnętrze Mercedesa zasługuje na ochronę.

Ekran zabezpieczony folią PPF

Jesteśmy również zwolennikami oklejania ekranów w aucie.

Dbasz o swój ekran w telefonie?

Zadbaj o ten w aucie również.

Oklejamy ekrany w autach naszych klientów. Co ciekawe oklejamy je folią PPF - dzięki temu nasz ekran nie będzie porysowany od czyszczenia go irchą czy mikrofibrą - oraz pozbywamy się śladów po palcach na ekranie dotykowym.

Mercedesa gościliśmy przez 2 dni

Super świadomy klient - pierwsze kilometry autem pokonał z salonu prosto do naszego studia.

Cieszymy się, że świadomość użytkowników rośnie.

Dokładnie umycie auta przed aplikacja folii, to bardzo ważny etap wizyty u nas. Podczas takiego mycia usuwamy brud, kurcz, piasek ze szczelin samochodu, tak aby nasi technicy otrzymali na auto jak najdokładniej przygotowane i gotowe do aplikacji folii PPF.

Aplikacja folii PPF, czyli jedynej realnej ochrony lakieru dostępnej na rynku. Folia ustrzeże fabryczny lakier od odprysków i zarysowań. Pakiet full front to absolutne minimum, którym powinno być auto zabezpieczone, aby jego nieskazitelny wygląd cieszył nasze oko jak najdłużej.

Poprzednia realizacja

Poprzednia realizacja