>

Dział handlowy

Porsche Macan
GTS

Dział handlowy

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Wybrane usługi:

  • Folie ochronne PPF
  • Full Car Protect

Folia PPF chroni lakier samochodu

Lubimy być jak dziadek mróz. Tylko My przymrażamy cały rok.

Przygotowanie jest najważniejsze

Czas który poświęcamy na auto w pakiecie „Full car” oscyluje w granicy 3 do 5 dni. Każdy samochód przyjęty na realizacje w naszym studio, jest myty detailingowo.

Przy każdym samochodzie, czy przyjeżdża on do nas prosto z salonu, czy tak jak ten Macan po 22000km spędzamy tyle samo czasu na przygotowaniu go do aplikacji folii PPF. Przygotowanie samochodu do aplikacji folii jest bardzo ważnym procesem, dzięki któremu nasza praca w dalszym etapie jest sprawniejsza i dokładniejsza, a efekt końcowy jest zadowalający dla naszych aplikatorów i dla klienta.

Dokładność to nasza cecha

Ponad dekada doświadczenia w auto detailingu.

Porsche Macan GTS

Samochód zamrożony

Lakier Porsche został zabezpieczony na lata folią PPF. Dodatkowo zyskał nietuzinkowy wygląd. Zamrożony wygląda jeszcze lepiej niż oryginał. Cieszymy się, że co raz więcej włąścicieli samochodów decyduje się na zabezpieczenie swoich aut. I podejmują tą decyzję świadomie.

Proces, który zawiera w sobie takie etapy, jak mycie ościeży, usuwanie owadów, felg, pozbywanie się smoły z auta, usuwanie lotnej rdzy, czy też proces dekontaminacji lakieru. Wszystkie czynności są wykonywanie na mokrym stanowisku, a zwieńczeniem jest gruntowne wysuszenie całego pojazdu.

Ploter to maszyna wycinająca folię tak, aby każdy element pasował nawet w najmniejszym calu. Potężna baza modeli gwarantuje formatki nawet przy specjalnych wersjach pojazdu.

Nałożenie folii w odpowiedni sposób wymaga doświadczenia i precyzji, na szczęście tego nam nie brakuje. Spokój technika i czyste, sterylne warunki gwarantują wysoką jakość aplikacji. Akcesoria z najwyższej półki pozwalają wykończyć prace w nienaganny sposób, a gadżety, z których korzystają nasi technicy w znaczny sposób przyspieszają pracę.

Zwieńczenie kilkudniowej pracy. Aby dopełnić idealnie zabezpieczenie karoserii zostaje nam posprzątanie wnętrza. Na tym etapie odbywa się gruntowne odkurzanie, czyszczenie i konserwacja plastików, wyczyszczenie dekorów oraz dokładne umycie szyb z dwóch stron.

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja