>

Dział handlowy

Elegancja w innym wydaniu

Dział handlowy

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Wybrane usługi:

  • Auto detailing
  • Car wrapping
  • Folie ochronne PPF
  • Personalizacja samochodu

Zupełnie nowy look

Doskonale dopasowaliśmy barwy do sylwetki jednego z najbardziej charakterystycznych luksusowych SUV-ów.

Czas na zmiany...

Nadeszła pora aby pożegnać się z kolejnym „zwyczajnym” Rang’em na naszych drogach. Teraz możemy podziwiać auto spersonalizowane tak aby cieszyć Klienta każdego dnia gdy do niego wsiada.

Dzięki aplikacji folii do zmiany koloru, odważna decyzja klienta w połączeniu z umiejętnościami naszych techników zaowocowała projektem, który niebywale przyciąga wzrok. Folia z serii 3M Color filp mieniąca się od koloru zielonego aż po subtelny fiolet niesamowicie podkreśla delikatną linie niemal pięciometrowego kolosa.

Właściciel pojazdu wybierał kolor spośród bogatej palety folii najlepszych producentów na rynku, jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wymagających klientów, tym mniej zdecydowanym w podjęciu decyzji pomóc może nasz doradca.

Range Rover spędził z nami cały tydzień

Auto zyskało zupełnie nowy look poprzez aplikację folii do zmiany koloru.

Odważna decyzja klienta w połączeniu z umiejętnościami naszych techników zaowocowała projektem, który niebywale przyciąga wzrok. Folia z serii 3M Color filp mieniąca się od koloru zielonego aż po subtelny fiolet niesamowicie podkreśla delikatną linie niemal pięciometrowego kolosa.

Zaczynamy standardowo, od dokładnego mycia auta, krok po kroku, angażujemy do pracy naszych najlepszych specjalistów, po to aby przygotować samochód do kolejnych etapów prac. Podczas mycia usunęliśmy z karoserii m.in. smołę, lotną rdzę i osady z klocków hamulcowych; lakier poddaliśmy pełnej dekontaminacji.

Do aplikacji folii potrzebujemy gładkiego, oczyszczonego lakieru, elementy nadwozia nie mogą posiadać wgnieceń ani innych skaz, które mogłyby popsuć efekt oklejenia. Na tym etapie wszystkie niedoskonałości są usuwane przez wyspecjalizowanych techników, w tym czasie wrapperzy przygotowują stanowisko i folię.

Nadchodzi moment w którym zmiany są widoczne gołym okiem. Zaczynamy od maski, kończymy na drobnych elementach takich jak klamki czy lusterka. Technicy dokładają wszelkich starań aby efekt końcowy zadowolił właściciela, oraz cieszył oko każdego fana motoryzacji. Niezwykła precyzja i wyczucie aplikatorów w połączeniu ze świetnym materiałem i piękną bryłą nadwozia Range Rovera dają efekt który przerósł nawet nasze oczekiwania.

Nie do przeoczenia

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja