>

Dział handlowy

Wyprawowa legenda

Dział handlowy

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Wybrane usługi:

  • Folie ochronne PPF
  • Mycie detailingowe
  • Personalizacja samochodu
  • Przyciemnianie szyb

Legenda wśród pick-up'ów

Toyota została zaprojektowana tak by radzić sobie z najbardziej wymagającymi przeszkodami terenowymi.

Decyzja była prosta...

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Tak też było i w tym przypadku. Dobraliśmy szereg usług dopasowany do największej pasji właściciela Toyoty.

Auto trafiło do nas z symbolicznym przebiegiem, ale był to dobry moment aby zabezpieczyć lakier. Po pierwszej rozmowie z klientem oraz zapoznaniu się z jego oczekiwaniami i pasją, jaką są podróże po bezdrożach oraz przeprawy przez ciężki teren wiemy, że Hilux nie będzie miał lekko.

Zabezpieczenie folią Cliff designs Prima-k całej karoserii. "Dechroming” oraz przyciemnienie szyb i naklejenie grafiki są uzupełnieniem naszych prac, pojazd dzięki temu jest jedyny w swoim rodzaju i stał się kolejnym unikatowym dziełem, którym możemy się pochwalić.

Ochrona i personalizacja,
praktyka i spektakularny efekt wizualny

Do całkowitego spełnienia oczekiwań Klienta zastosowaliśmy kompleksowy pakiet usług.

Połączyliśmy praktyczną ochronę, jaką daje aplikacja folii PPF oraz osiągnęliśmy indywidualny charakter pojazdu poprzez wydruki ploterowe umieszczone na poszczególnych elementach auta.

Zaczęliśmy pracę przy aucie od dokładnego mycia i usunięcia osadów. Na nowym lakierze nie widać śladów po smole. Mimo to procedury są sztywne i nigdy ich nie naginamy. Przeprowadziliśmy pełną dekontaminację, stopniowo przygotowując nadwozie do dalszych etapów prac.

Tak jak w przypadku folii do zmiany koloru, tak i aplikując folię PPF dążymy do uzyskania gładkiej, w stu procentach oczyszczonej powierzchni lakieru, tak aby usługę przez nas przeprowadzoną cechowała najwyższa dostępna na rynku jakość. Na Hiluxie ograniczyliśmy się do zeszlifowania wtrąceń lakierniczych, które zdarzają się również na fabrycznie nowych powłokach lakierniczych. Odtłuściliśmy całą karoserię i przystąpiliśmy do dalszych etapów prac.

Po wycięciu wykrojników dopasowanych do danego modelu auta na naszym ploterze, technicy rozpoczęli aplikację folii. Stopniowo element po elemencie Toyota nabierała blasku, wszystko to za sprawą właściwości folii ochronnej. Folia oprócz zabezpieczenia lakieru, niweluje również istniejące mikrorysy oraz posiada niezwykłe właściwości hydrofobowe. Wrapperzy okleili każdy element lakierowany nadwozia, gdy skończyli pracę przy aucie, pracę nad projektem przejął technik, który przyciemni szyby.

Przyciemnienie szyb wbrew powszechnej opinii, to nie tylko wizualny efekt, a też redukcja promieni UV przedostających się do wnętrza, a co za tym idzie zwiększenie wydajności klimatyzacji oraz poprawa bezpieczeństwa w razie stłuczenia szyby. Klient zdecydował się na przyciemnienie szyb przednich folią o najniższym stopniu przyciemnienia.

Kolejnym krokiem w stworzeniu unikatowej Toyoty było pozbycie się wszystkich błyszczących, chromowanych elementów, takich jak grill i lusterka. Najlepszym rozwiązaniem okazało się oklejenie ich czarną satynową folią do zmiany koloru. Taką decyzję podjął też nasz Klient, i trzeba przyznać, że auto wygląda teraz o wiele lepiej. Nabrało świeżości i prezentuje się bardziej drapieżnie.

Jako dopełnienie personalizacji grafik stworzył oryginalny wzór, który oddaje pasję właściciela pojazdu. Hilux od teraz będzie odzwierciedleniem swojego posiadacza. Stanie się autem pełnym pasji, gotowym do przemierzania ciężkiego terenu. Po wycięciu grafiki na naszym ploterze, technicy umieszczają naklejki po obu stronach auta.

Niepowtarzalny charakter

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja

Poprzednia realizacja

Kolejna realizacja