>

Sylwester Polakiewicz

Twój Osobisty Doradca

Wyczynowy gentleman

Sylwester Polakiewicz

Twój Osobisty Doradca

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Wybrane usługi:

  • Folie ochronne PPF
  • Mycie detailingowe
  • Powłoka ceramiczna

Niespotykane połączenie

Model GT jako pierwszy Mclaren ma łączyć sportowe zacięcie z luksusem i wygodą prowadzenia.

Dokładne omówienie potrzeb Klienta

620 konny bolid dostojnie przekroczył nasze bramy, tak zaczęła się nasza przygoda z tym niezwykłym pojazdem.

Niezwykłe osiągi auta zachęcają do pokonywania trasy z... „większymi” prędkościami, a co za tym idzie lakier jest bardziej narażony na powstawanie odprysków. Klient zdecydował się na aplikację folii na wszystkie lakierowane elementy.

Świetna decyzja! Dzięki temu auto będzie zabezpieczone nie tylko przed odpryskami, ale także przed zarysowaniami, a sam lakier na długo pozostanie w nienaruszonym stanie oraz jego pielęgnacja stanie się o wiele łatwiejsza.

Zadbaliśmy o każdy detal

Kompleksowy pakiet usług dobranych do potrzeb Klienta sprawił, że auto nabrało jeszcze większej wyjątkowości.

Obsługa tak wyjątkowego pojazdu wymaga wieloletniego doświadczenia oraz zaangażowania i staranności naszych pracowników.

Gdy tylko auto trafiło na naszą myjnie technicy od razu rozpoczęli szczegółowe przygotowanie auta do dalszych etapów prac. Wszystkie kroki były realizowane z dbałością o każdy szczegół, lakier został umyty oraz przygotowany pod aplikację folii.

Po umyciu Mclaren trafia w ręce naszych wrapperów. Od teraz to od nich zależy efekt naszych prac. Przygotowanie lakieru, wycięcie formatek na naszym ploterze i kolejne elementy zyskują ochronę. Precyzyjne ułożenie wykrojników na lakierze sprawia, że folia staje się praktycznie niewidoczna, jedyne co możemy obserwować to podbicie głębi lakieru oraz dodatkowy blask. Wrapperzy kończąc pracę pozostawiają auto gotowe do nałożenia powłoki ceramicznej na felgi oraz prac finishowych .

Dedykowany produkt firmy Ceramic Pro, zapewnia felgom hydrofobowość, ułatwia ich czyszczenie oraz nadaje efekt szklistości. Dzięki temu całe auto prezentuje się jeszcze lepiej, a wszystkie najbardziej narażone elementy są zabezpieczone.

Czyszczenie wnętrza, mycie szyb, ostateczne dotarcie lakieru i auto jest gotowe do wydania. Widzimy, że efekt naszych prac tak samo jak nas, zadowala również klienta. Przekazujemy kluczyki, niezbędne informacje dotyczące dbania o tak zabezpieczony pojazd, wręczamy certyfikaty oraz karty gwarancyjne i na tym kończymy to niezwykłe doświadczenie. Z Klientem i jego Mclarenem widzimy się na myciu kontrolnym za około dwa tygodnie.

Poprzednia realizacja

Poprzednia realizacja