SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA I DORADZIMY OPTYMALNE ROZWIĄZANIA! 618 400 300

Szkolenia

Żeby poznać tajniki Smart Repair czy Auto Detailingu przez kilka lat jeździliśmy po całej Europie.
Cel był jeden – uczyć się od najlepszych i praktykować w prestiżowych serwisach.
Ta wiedza i doświadczenie zadecydowała o sukcesie Autokliniki.
Tę wiedzę i doświadczenie pragniemy przekazywać dalej – kształcąc kolejnych specjalistów.

Tworząc metodologię szkoleń skupiliśmy się na aspekcie praktycznym. Nasze kursy mają dać absolwentowi nowe umiejętności. Jednocześnie zawsze oferujemy szersze spojrzenie na pracę określonego typu technika. W trakcie szkoleń przekazujemy najnowszą, niezbędną wiedzę, uczymy rozmaitych technik, zapoznajemy z urządzeniami i produktami. Efektem szkolenia jest samodzielny, potrafiący skutecznie wykonywać swoją pracę technik.

Do kogo kierowane są szkolenia
Szkolenia nasze kierujemy do osób przedsiębiorczych, które chcą nauczyć się nowego zawodu lub podnieść swoje kwalifikacje, ale także do osób bezrobotnych, które zamierzają same oferować usługi w zakresie Auto Detailingu lub Smart Repair.
Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku siły nasze kierujemy również w kierunku współpracy z Urzędami Pracy w całej Polsce realizując plan zapobiegania bezrobociu. Dowodem naszej owocnej współpracy są liczne rekomendacje Urzędów Pracy.

Referencje:

Jedynym wymaganiem jakie stawiamy są chęci i determinacja.
Szkolenia przeprowadzamy przy pomocy specjalistycznych maszyn , urządzeń i narzędzi najlepszych producentów z całego świata. Sprzęt jest dobierany tylko i wyłącznie do celów szkoleniowych i każdy uczestnik szkolenia posiada go do własnej dyspozycji.

Informacja o metodzie ewaluacji
Opracowaliśmy własną metodę ewaluacji naszych działań w celu doskonalenia i podnoszenia jakości prowadzonych szkoleń.
Kandydat na szkolenie proszony jest o wypełnienie ankiety i pre-testu kompetencji. Nasza kadra na ich podstawie dostosowuje program szkolenia do pozyskanych informacji o kursancie. Także po zakończonym szkoleniu przeprowadzany jest test sprawdzający poziom zdobytej wiedzy. Uczestnik szkolenia proszony jest również o wypełnienie ankiety oceniającej sposób przeprowadzonego szkolenia, skuteczności przekazywanej wiedzy i kompetencji trenera. Analizujemy wydajność przeprowadzonego szkolenia pod względem rentowności projektu.
Wszystkie zebrane informacje są zgłębiane w ramach spotkań grupy zarządzającej szkoleniami i wyciągane są wnioski na podstawie których proponowane są rozwiązania zmierzające do poprawy wypracowanych działań.
Wyniki badań ewaluacyjnych i analiza pozyskanych informacji przeprowadza kadra zarządzająca Centrum Szkoleniowym firmy.

Kadra zarządzająca szkoleniami:
Robert Nowaczyk – właściciel i pomysłodawca firmy, osoba odpowiedzialna za technologię pracy posiadający wiedzę merytoryczną oraz techniczną. Umiejętności zarządzania firmą, zasobami ludzkimi oraz odpowiedni know-how to doskonała wiedza i wsparcie dla początkującego technika. Doświadczenia wynikające z wieloletnich podróży po Europie i współpracy z najlepszymi firmami z branży, szereg kursów z zakresu Auto Detailingu oraz Smart Repair dają mu wiedzę, którą chętnie się dzieli.
Jacek Szlachetka – dyrektor handlowy, osoba odpowiedzialna za przebieg szkoleń, z zawodu technik mechanik pojazdów samochodowych, przeszedł liczne szkolenia z technik sprzedaży oraz oceny ryzyka zawodowego. Prowadzi teoretyczną część szkoleń. Uczestniczył w kursie pedagogicznym dla instruktorów nauki zawodu.

Nasi trenerzy:
Piotr Stempniewicz – od zawsze z nami, posiada certyfikaty trenerskie Auto Detailingu oraz Smart Repair. Ponadto jest on certyfikowanym Instruktorem Praktycznej Nauki Zawodu, a do tego absolwentem wyższej uczelni na kierunku Pedagogika. Piotr szkolenia prowadzi od 2009 roku. W tym czasie wyszkolił już ponad 100 techników. Sam, poza prowadzeniem szkoleń, czynnie pracuje jako technik. Pozwala mu to zachować bliski kontakt z branżą, testować zmieniające się technologie i śledzić nowości
Przemysław Fabian – technik PDR i Auto Detailingu, posiada certyfikat ukończenia kursu na trenera Auto Detailingu i Smart Repair. Człowiek związany z firmą od zawsze, doskonale przekazujący wiedzę uczestnikom szkolenia.
Marek Żbikowski – technik Auto Detailingu i Smart Repair. Najmłodszy trener w naszym zespole, posiadający ogromną wiedzę oraz umiejętności, posiadający certyfikat trenera Auto Detailingu i Smart Repair. W sposób precyzyjny i skrupulatny przekazuje swoje doświadczenia.

Doświadczenie Centrum Szkoleniowego:
Centrum Szkoleniowe Autoklinika s.c. prowadzi szkolenia od 2008 roku i jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Centrum przeszkoliło ok 70 techników Smart Repair i Auto Detailingu. Obecnie firma posiada w swej ofercie 7 szkoleń z zakresu Auto Detailing i Smart Repair.
Aby podnosić jakość naszych szkoleń ciągle się rozwijamy i uczestniczymy w kursach dla kadry trenerskiej. Poprzez własne wypracowane działania rozwijamy się w kierunku doskonalenia metod przekazywania wiedzy i organizacji szkoleń.

Jakie dokumenty otrzymuje uczestnik szkolenia?
Każdy uczestnik szkolenia po zdaniu egzaminu wewnętrznego otrzymuje od naszej firmy certyfikat z hologramem potwierdzający ukończenie szkolenia oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu wydane według wzoru ministerstwa edukacji na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).
Oprócz tego każdy uczestnik otrzymuje od nas unikalną instrukcję naszego autorstwa zawierającą wszystkie zagadnienia szkolenia.

Wybierz poniżej interesujące Cię szkolenie:

Jako oficjalny dystrybutor oraz Centrum Szkoleniowe Cliff Designe Polska postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. W ten sposób powstało szkolenie z foliowania PPF.

Chcesz być niezależny i samemu decydować o wysokości swoich zarobków?
Będąc dobrym technikiem PDR możemy Ci to zagwarantować.
Wybierz nasze szkolenie a poza wiedzą praktyczną wprowadzimy Cię w świat biznesu usuwania wgnieceń metodą PDR.

Chcesz przyciągnąć do swojej firmy nowych klientów?

Poszerz swoją wiedzę o techniki napraw SMART Repair a gwarantujemy Ci że kosztszkoleniazwróci Ci się szybciej niż myślisz.

Szkolenie Auto Detailing ma na celu nauczyć kursanta wszystkich usług wchodzących w skład tego wieloetapowego procesu. Nasz trzydniowy kurs sprawi, że poznasz tajniki odświeżania, pielęgnacji i konserwacji elementów zewnętrznych oraz wewnętrznych pojazdu. Skupiamy się na praktycznych aspektach i pracy warsztatowej, całość uzupełniając o niezbędną wiedzę teoretyczną..

Chcesz być niezależny i samemu decydować o wysokości swoich zarobków?
Będąc dobrym technikiem PDR możemy Ci to zagwarantować.
Wybierz nasze szkolenie a poza wiedzą praktyczną wprowadzimy Cię w świat biznesu usuwania wgnieceń metodą PDR.

Chcesz mieć pewność, że myjąc auto nie niszczysz lakieru?
Nie do końca wiesz jak używać preparatów i jak dbać o podstawowe narzędzi na myjni?
Nie chcesz się wstydzić za swoich pracowników?
Przeszkolimy Ciebie lub Twojego pracownika w jeden dzień i będziesz spał spokojnie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA I DORADZIMY OPTYMALNE ROZWIĄZANIA!