Szkolenia

Żeby poznać tajniki Smart Repair czy Auto Detailingu przez kilka lat jeździliśmy po całej Europie.
Cel był jeden – uczyć się od najlepszych i praktykować w prestiżowych serwisach.
Ta wiedza i doświadczenie zadecydowała o sukcesie Autokliniki.
Tę wiedzę i doświadczenie pragniemy przekazywać dalej – kształcąc kolejnych specjalistów.

Tworząc metodologię szkoleń skupiliśmy się na aspekcie praktycznym. Nasze kursy mają dać absolwentowi nowe umiejętności. Jednocześnie zawsze oferujemy szersze spojrzenie na pracę określonego typu technika. W trakcie szkoleń przekazujemy najnowszą, niezbędną wiedzę, uczymy rozmaitych technik, zapoznajemy z urządzeniami i produktami. Efektem szkolenia jest samodzielny, potrafiący skutecznie wykonywać swoją pracę technik.

Wszystkie szkolenia prowadzi Piotr Stempniewicz. Posiada on certyfikaty trenerskie Auto Detailingu oraz Smart Repair. Ponadto jest on certyfikowanym Instruktorem Praktycznej Nauki Zawodu, a do tego absolwentem wyższej uczelni na kierunku Pedagogika. Piotr szkolenia prowadzi od 4 lat. W tym czasie wyszkolił już ponad 100 techników. Sam, poza prowadzeniem szkoleń, czynnie pracuje jako technik. Pozwala mu to zachować bliski kontakt z branżą, testować zmieniające się technologie i śledzić nowinki.

Wszystkim uczestnikom szkoleń dajemy możliwość zakupu specjalistycznego sprzętu oraz preparatów po preferencyjnych cenach.

Wybierz poniżej interesujące Cię szkolenie:

Pięciodniowe szkolenie, w trakcie którego uczymy usuwania wgnieceń karoserii metodami PDR oraz Glue Pulling. Po krótkiej części teoretycznej przechodzimy do praktyki, czyli prawdziwej pracy warsztatowej. Praca odbywa się na elementach karoserii. Każdemu uczestnikowi poświęcane jest tyle czasu i uwagi, by mógł nabrać wprawy, stosując określone techniki. Absolwent kursu posiada wszystkie umiejętności i wszelką wiedzę, które są konieczne do wykonywania samodzielnej pracy.

Jest to grupa czterech specjalistycznych szkoleń trwających od kilku godzin do trzech dni.

Znajdują się tu szkolenia z zakresu:
– technik napraw tapicerek
– technik naprawy elementów plastikowych i winylowych
– naprawy szyb klejonych
– renowacji kloszy lamp

Trzydniowe szkolenie, w trakcie którego uczymy wykonywania całego spectrum usług wchodzących w zakres Auto Detailingu. Po krótkiej części teoretycznej przechodzimy do praktyki, czyli prawdziwej pracy warsztatowej, w trakcie której uczestnicy zaznajomią się z całym procesem – począwszy od mycia detailingowego, poprzez pranie wnętrza pojazdu, korektę i zabezpieczanie lakieru, a na weryfikacji efektów pracy skończywszy. Każdemu uczestnikowi poświęcane jest tyle czasu i uwagi, by mógł nabrać wprawy, stosując określone techniki. Absolwent kursu posiada wszystkie umiejętności i wszelką wiedzę, które są konieczne do wykonywania samodzielnej pracy.

Jednodniowe szkolenie, w trakcie którego uczymy profesjonalnego mycia karoserii i sprzątania wnętrza pojazdu. Zapoznajemy także z narzędziami i preparatami stosowanymi do perfekcyjnego odświeżenia auta. Największy nacisk kładziemy na część praktyczną. Absolwent kursu posiada wszystkie umiejętności i wszelką wiedzę, które są konieczne do wykonywania samodzielnej pracy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA I DORADZIMY OPTYMALNE ROZWIĄZANIA!