>

Dział handlowy

Centrum szkoleniowe

Dział handlowy

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Nasze szkolenia

Auto detailing

Szkolenie detailing 3-dniowe

Folie ochronne PPF

Szkolenie PPF 3-dniowe

Szkolenie PPF 1-dniowe

Usuwanie wgnieceń PDR

Szkolenie PDR 5-dniowe

Szkolenie PDR 1-dniowe

Powłoki ceramiczne

Szkolenie Ceramika 5-dniowe

Szkolenie Ceramika 1-dniowe

Metodologia szkoleń

Tworząc metodologię szkoleń skupiliśmy się na aspekcie praktycznym. Nasze kursy mają dać absolwentowi nowe umiejętności.

Jednocześnie zawsze oferujemy szersze spojrzenie na pracę określonego typu technika. W trakcie szkoleń przekazujemy najnowszą, niezbędną wiedzę, uczymy rozmaitych technik, zapoznajemy z urządzeniami i produktami. Efektem szkolenia jest samodzielny, potrafiący skutecznie wykonywać swoją pracę technik.

Do kogo kierowane są szkolenia

Jedynym wymaganiem jakie stawiamy są chęci i determinacja.

Nasze szkolenia kierujemy do osób przedsiębiorczych, które chcą nauczyć się nowego zawodu lub podnieść swoje kwalifikacje, ale także do osób bezrobotnych, które zamierzają same oferować usługi w zakresie Auto Detailingu lub Smart Repair.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku jesteśmy otwarci na współpracę z Urzędami Pracy w całej Polsce. Dzięki temu przyczyniamy się do realizacji planu zapobiegania bezrobociu. Dowodem tej owocnej współpracy są liczne rekomendacje Urzędów Pracy.

Nasze referencje

Szkolenia przeprowadzamy przy pomocy specjalistycznych maszyn, urządzeń i narzędzi najlepszych producentów z całego świata. Sprzęt jest dobierany tylko i wyłącznie do celów szkoleniowych i każdy uczestnik szkolenia posiada go do własnej dyspozycji.

Informacja o metodzie ewaluacji

Opracowaliśmy własną metodę ewaluacji działań w celu doskonalenia i podnoszenia jakości prowadzonych przez nas szkoleń.

Kandydat na szkolenie proszony jest o wypełnienie ankiety i pre-testu kompetencji. Nasza kadra na ich podstawie dostosowuje program szkolenia do pozyskanych informacji o kursancie. Także po zakończonym szkoleniu przeprowadzany jest test sprawdzający poziom zdobytej wiedzy.

Uczestnik szkolenia proszony jest również o wypełnienie ankiety oceniającej sposób przeprowadzonego szkolenia, skuteczności przekazywanej wiedzy i kompetencji trenera. Analizujemy wydajność przeprowadzonego szkolenia pod względem rentowności projektu.

Wszystkie zebrane informacje są zgłębiane w ramach spotkań grupy zarządzającej szkoleniami i wyciągane są wnioski na podstawie których proponowane są rozwiązania zmierzające do poprawy wypracowanych działań.

Wyniki badań ewaluacyjnych i analiza pozyskanych informacji przeprowadza kadra zarządzająca Centrum Szkoleniowym firmy.

Nasi trenerzy

Nasz zespół to doświadczeni pasjonaci i profesjonaliści, którzy w rzetelny sposób przekażą Ci swoją wiedzę.

Z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do szkolenia nowych techników. Zależy nam na przekazaniu jak największej ilości szczegółów w jak najbardziej kompleksowy i praktyczny sposób.

Nasi trenerzy pozwolą Ci rozwinąć umiejętności i zdobyć wiedzę z zakresu auto detailingu i smart repair. Wszystko odbywa w doskonałej atmosferze wśród osób, które podzielają Twoje zainteresowania.

Piotr Stempniewicz

Posiada certyfikaty trenerskie Auto Detailingu oraz Smart Repair. Ponadto jest certyfikowanym Instruktorem Praktycznej Nauki Zawodu i absolwentem wyższej uczelni na kierunku Pedagogika. Szkolenia prowadzi od 2009 roku. Wyszkolił już ponad 100 techników.

Przemysław Fabian

Technik PDR i Auto Detailingu, posiada certyfikat ukończenia kursu na trenera Auto Detailingu i Smart Repair. Człowiek związany z firmą od zawsze, doskonale przekazujący wiedzę uczestnikom szkolenia.

Rafał Poddębniak

Trener oraz Detailer z wieloletnim doświadczeniem. Przez jego ręce przeszły setki samochodów, począwszy od auto detailingu, po aplikacje folii PPF i folie stylizujące. Posiadający ogromną wiedzę oraz umiejętności. Certyfikowany trener z zakresu Auto Detailingu i Smart Repair jak również Aplikatora Folii PPF

Naszą wiedzę potwierdzają liczby

Z pełnym zapałem i zaangażowaniem pracujemy na sukces.

lat doświadczenia

przeszkolonych techników

rodzajów szkoleń