Szkolenie naprawa szyb klejonychCzas trwania szkolenia – Kilka godzin


Zajęcia teoretyczne


Zajęcia praktyczne

Szkolenie z naprawy szyb przeznaczone jest dla osób, które chcą nauczyć się prawidłowego i skutecznego usuwania pęknięć. Odpryski na szybach czołowych pojazdów zdarzają się bardzo często, dlatego też umiejętność naprawy takich uszkodzeń jest tak wartościowa. Zwłaszcza, że pęknięcia w miarę eksploatacji samochodu ulegają powiększaniu, co może skutkować zniszczeniem kosztownej szyby. Ukończenie naszego szkolenia sprawi, że rozpoczniesz dokonywanie estetycznych napraw spełniających wymagania klientów. W teoretycznej części naszego jednodniowego szkolenia z napraw szyb dowiesz się jak rozpoznać uszkodzenia kwalifikujące się do usunięcia. Zapoznasz się z elementami zestawu naprawczego, dowiesz się więcej o budowie szyb oraz występujących rodzajach pęknięć. W dalszej części kursu przechodzimy do praktycznego wykonywania usługi pod okiem trenera. Rozpoczniemy od prawidłowego przygotowania powierzchni oraz wytyczenia jego centrum. Nauczysz się bezpiecznie nawiercać otwory przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Dowiesz się również, w jaki sposób zamocować mostek oraz iniektor do wtłaczania żywicy. Poznasz tajniki pracy z ciśnieniem i podciśnieniem, a także metody poprawiania wpływania żywicy wypełniającej oraz wykończeniowej. Nasz trener jest praktykiem zawodu, dlatego też nauczy Ciebie jak skutecznie naświetlić odprysk przy pomocy lampy UV, co wpływa na trwałość naprawy. Ponadto szkolenie zakończy szlifowanie oraz polerowanie miejsca pęknięcia, które doprowadzi do zminimalizowania widoczności naprawy. Na wszystkich etapach tego szkolenia trener służy praktyczną wiedzą wynikającą z bogatego doświadczenia naszego studia detailingowego. Wybierz szkolenie z napraw szyb klejonych, żeby skutecznie usuwać pęknięcia i odpryski, które psują estetykę oraz bezpieczną eksploatację pojazdów!


Duży zasób wiedzy teoretycznej i praktycznej

Instrukcje i materiały

Certyfikat na koniec szkolenia

Wszystkim uczestnikom szkoleń dajemy możliwość zakupu specjalistycznego sprzętu oraz preparatów po preferencyjnych cenach.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 794 115 115 lub za pomocą poniższego formularza kontaktowego.