Szkolenie renowacja kloszy lampCzas trwania szkolenia – Kilka godzin


Zajęcia teoretyczne


Zajęcia praktyczne

Szkolenie z renowacji kloszy lamp samochodowych przeznaczone jest dla osób, które zajmują się Auto Detailingiem lub chcą rozpocząć działalność. Renowacja kloszy lamp prowadzi do przywrócenia ich pierwotnego wyglądu, który ma ogromny wpływ na całkowitą prezencję pojazdu. Brzydkie i zmatowiałe lampy sprawiają, że samochód wygląda na zniszczony i zaniedbany. W trakcie jednodniowego szkolenia z renowacji kloszy lamp rozpoczynamy od przedstawienia teoretycznych aspektów zagadnienia. Podczas prezentacji zapoznasz się z budową lampy, możliwościami naprawy oraz prawidłową organizacją miejsca pracy. Następnie przechodzimy do części praktycznej szkolenia z renowacji kloszy lamp, którą rozpoczniemy od zabezpieczenia okolicznych i szlifowania powierzchni. Nasz trener pokaże również, w jaki sposób prawidłowo nałożyć lakier z katalizatorem i utwardzaczem, przygotowany we właściwych proporcjach. Przeprowadzi kontrolę jakości wykonanej usługi oraz przedstawi polerowanie, które odbywa się w uzasadnionych przypadkach. Finalna część szkolenia polega na renowacji kloszy lamp w wykonaniu kursanta. Całość prac nadzorowana jest przez prowadzącego, który sprawdza poprawność użytych technik oraz efekty pracy. W trakcie działania dowiesz się o ryzyku związanym z przeprowadzaniem renowacji. Uzyskasz również mnóstwo praktycznych porad oraz wskazówek, które wynikają z doświadczenia zdobytego podczas działalności naszego studia detailingowego. Zwracamy szczególną uwagę na właściwe wykonanie usługi, które ma wpływ na jej trwałość, a także na efekty wizualne decydujące o zadowoleniu klienta. W trakcie całego szkolenia, certyfikowany trener służy pomocą i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wybierz szkolenie z renowacji kloszy lamp, żeby zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do rozpoczęcia działalności!


Duży zasób wiedzy teoretycznej i praktycznej

Instrukcje i materiały

Certyfikat na koniec szkolenia

Wszystkim uczestnikom szkoleń dajemy możliwość zakupu specjalistycznego sprzętu oraz preparatów po preferencyjnych cenach.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 794 115 115 lub za pomocą poniższego formularza kontaktowego.