>

Dział handlowy

SZKOLENIE RENOWACJA KLOSZY LAMP

Dział handlowy

Chcesz wiedzieć więcej o usługach, które oferujemy?

Informacje o szkoleniu

Duży zasób wiedzy teoretycznej i praktycznej

Zajęcia teoretyczne

Zajęcia praktyczne

Czas trwania szkolenia – Kilka godzin

Instrukcje i materiały

Certyfikat na koniec szkolenia

Szkolenie z renowacji kloszy lamp samochodowych przeznaczone jest dla osób, które zajmują się Auto Detailingiem lub chcą rozpocząć działalność. Renowacja kloszy lamp prowadzi do przywrócenia ich pierwotnego wyglądu, który ma ogromny wpływ na całkowitą prezencję pojazdu.

Brzydkie i zmatowiałe lampy sprawiają, że samochód wygląda na zniszczony i zaniedbany. W trakcie jednodniowego szkolenia z renowacji kloszy lamp rozpoczynamy od przedstawienia teoretycznych aspektów zagadnienia.

Podczas prezentacji zapoznasz się z budową lampy, możliwościami naprawy oraz prawidłową organizacją miejsca pracy. Następnie przechodzimy do części praktycznej szkolenia z renowacji kloszy lamp, którą rozpoczniemy od zabezpieczenia okolicznych i szlifowania powierzchni.

Nasz trener pokaże również, w jaki sposób prawidłowo nałożyć lakier z katalizatorem i utwardzaczem, przygotowany we właściwych proporcjach. Przeprowadzi kontrolę jakości wykonanej usługi oraz przedstawi polerowanie, które odbywa się w uzasadnionych przypadkach.

Finalna część szkolenia polega na renowacji kloszy lamp w wykonaniu kursanta. Całość prac nadzorowana jest przez prowadzącego, który sprawdza poprawność użytych technik oraz efekty pracy. W trakcie działania dowiesz się o ryzyku związanym z przeprowadzaniem renowacji.

Uzyskasz również mnóstwo praktycznych porad oraz wskazówek, które wynikają z doświadczenia zdobytego podczas działalności naszego studia detailingowego. Zwracamy szczególną uwagę na właściwe wykonanie usługi, które ma wpływ na jej trwałość, a także na efekty wizualne decydujące o zadowoleniu klienta.

W trakcie całego szkolenia, certyfikowany trener służy pomocą i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wybierz szkolenie z renowacji kloszy lamp, żeby zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do rozpoczęcia działalności!

 

Harmonogram szkolenia

Przywitanie się oraz zapoznanie z uczestnikami szkolenia. Omówienie szkolenia, teoretyczne przedstawienie zagadnień

Przywitanie się oraz zapoznanie z uczestnikami szkolenia. Przedstawienie planu szkolenia. Prezentacja w sali konferencyjnej. Przedstawienie części składowych zestawu. Omówienie budowy lampy. Określenie możliwości naprawy. Organizacja pracy na stanowisku.

Pokaz – wykonanie naprawy przez trenera

Zeszlifowanie wierzchniej części lampy (papiery o gradacji 800 1200 1500) Oklejenie powierzchni wokół lampy Nałożenie wcześniej przygotowanego lakieru z katalizatorem i utwardzaczem w stosunki 2 : 1 : 1, Wylanie dwóch warstw lakieru. Pozostawienie do wyschnięcia oraz ewentualne spolerowanie.

Ćwiczenia kursantów na szybie czołowej auta

Ciągły nadzór kursantów. Przedstawienie ryzyka w trakcie złego wykonywania usługi. Korekty oraz wskazówki trenera.

Podsumowanie, egzamin i wręczenie certyfikatu

Posprzątanie stanowiska. Powtórzenie materiału. Egzamin oraz rozdanie certyfikatów.

Szkolenie trwa jeden dzień, 10 godzin zegarowych. Zapisy przyjmowane są mailowo szkolenia@autoklinikapoznan.pl lub telefonicznie 794115115

Wypełniając formularz otrzymasz informacje na temat szkolenia